Találatok a férfi kézilabda Bajnokok Ligája címkére

Találatok száma: 738

Videó: kézzel? Még mit nem! A feje fölé emelte a lábát, úgy védett a kapus

2022-10-07 12:07:07

A kézilabdakapusokról köztudott, hogy igen hajlékonyak, és nagyon magasra tudják felemelni a lábukat. A lengyel Kielce német kapusa, Andreas Wolff Bajnokok Ligájában bemutatott védése kiemelkedik abból a szempontból, hogy a mérkőzés hajrájában, egygólos vezetésnél úgy hárította a Kiel játékosának, Magnus Landin Jacobsennek a hétméteresét, hogy a feje fölé emelte a lábát. Íme!

védés kézilabda kapus férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda

Férfi kézi BL: Harc nélkül kaptunk ki, nagyon bosszantó – Bodó Richárd

2022-10-07 00:17:17

Bodó Richárd nehezen beszélt a Pick Szeged Aalborgtól elszenvedett 41–29-es vereségéről, amely már a negyedik volt a sorban a férfi kézilabda Bajnokok Ligája idei kiírásában. Kent Robin Tönnesen ugyancsak kereste a magyarázatot a Tisza-partiak igen rossz idénykezdésére a nemzetközi porondon.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája Pick Szeged Kent Robin Tönnesen Bodó Richárd Aalborg

Férfi kézi BL: a Barca 46, a PSG és a Kielce 40 gólt dobott

2022-10-06 18:04:14

A Barcelona 46–30-ra győzött az Elverum vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csütörtöki játéknapján, és továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezeti csoportját. A szintén sima győzelmet arató PSG is elérte a 40 gólos határt a Zagreb ellen – a horvát csapatban Leimeter Csaba négy gólt szerzett –, akárcsak a Kielt nagy csatában legyűrő Kielce, és elkönyvelte harmadik győzelmét a Magdeburg is.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézi BL

Férfi kézi BL: a Barca nagy hajrával győzött a Celje ellen

2022-09-29 22:21:00

A férfi kézilabda bajnokok Ligája B-csoportjában a Barca hazai pályán 38–30-ra legyőzte a Celjét, míg a Nantes 11 góllal bizonyult jobbnak az Elverumnál.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája Wisla Plock Nantes GOG Elverum Celje

Kézi BL: így tisztelegtek Marian Cozma emléke előtt a Veszprém szurkolói

2022-09-28 20:25:15

A Telekom Veszprém a Dinamo Bucuresti-et fogadta a kézilabda Bajnokok Ligája 3. fordulójában. Az első félidőt követően a vendég románok vezettek, de a végére megfordította az állást a magyar együttes, a találkozó így 33–30-as Veszprém-győzelemmel zárult. A mérkőzés 8. percében egyperces néma csenddel emlékeztek a 2009-ben meggyilkolt Marian Cozmára, aki mindkét csapatban játszott.

kézilabda BL férfi kézilabda Bajnokok Ligája Telekom Veszprém Marian Cozma

Férfi kézi BL: kikapott a Nantes-tól a Pick Szeged

2022-09-22 20:34:42

Fordulatos, hullámzó első félidő után a második játékrészben a házigazda HBC Nantes végig vezetett, s 35–30-ra győzte le a Pick Szegedet a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 2. fordulójában.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL Pick Szeged Nantes kézilabda

Megint nem tudott nyerni Nantes-ban a Szeged

2022-09-22 17:59:40

Fordulatos, hullámzó első félidő után a második játékrészben a házigazda HBC Nantes végig vezetett, s 35–30-ra legyőzte a Pick Szegedet a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 2. fordulójában.

élő közvetítés férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda Pick Szeged Nantes kézilabda

Férfi kézi BL: Mackovsek itthon maradt, Bánhidi pályára léphet Nantes-ban

2022-09-20 15:09:11

Múlt szerdán nem elég, hogy elszenvedte első vereségét a Pick Szeged új arénájában, a Barca elleni mérkőzésnek vezéráldozatai is voltak: Borut Mackovsek és Bánhidi Bence is megsérült, a hétvégi bajnokin sem léphettek pályára. Jó hír viszont a szurkolóknak, hogy Bánhidi elutazott a csapattal Nantes-ba, kerettag a Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda Pick Szeged Nantes Bánhidi Bence

Férfi kézi BL: izgalmas meccsen verte meg a PSG-t a Veszprém!

2022-09-15 20:37:42

Hazai pályán a francia Paris Saint-Germain ellen kezdte meg a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2022–2023-as idényét a Telekom Veszprém. A magyar rekordbajnok az első félidőben négygólos hátrányban is volt, de még a szünet előtt ledolgozta, majd a térfélcsere után Rasmus Lauge és Jahja Omar vezérletével kiharcolta a győzelmet is (36–34).

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda Veszprém Telekom Veszprém PSG Handball

Négygólos hátrányból győzte le a PSG-t a Telekom Veszprém!

2022-09-15 18:12:23

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, 2022–2023

2022-09-14 10:26:12

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2022–2023-as idényének adatbankja.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda férfi kézi BL Telekom Veszprém Pick Szeged

Férfi kézi: erősebb már nem is lehetne a BL-rajt

2022-09-14 08:37:38

A csoportkörből továbbjutás nem okozhat gondot két BL-csapatunknak, a Szegednek és a Veszprémnek, ugyanakkor a négyes döntőig egyre nehezebb eljutni, a fő riválisok pedig rendesen belehúztak.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda Veszprém Telekom Veszprém Szeged

Kézilabda BL: a Szeged és az FTC is összekerült a címvédővel

2022-07-01 10:55:34

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a nőknél és a férfiaknál is kisorsolta a Bajnokok Ligája 2022–2023-as idényének csoportjait. A Ferencváros többek között a Vipers Kristiansanddal és az Odensével, a Pick Szeged a Barcával, a Kielcével és a Kiellel került egy csoportba. A Győri ETO együtt a Metzcel, a Veszprém a PSG-vel és a német bajnok Magdeburggal is.

sorsolás női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL

Kézi BL: a Veszprém és az FTC is szabadkártyát kapott – hivatalos

2022-06-27 11:30:47

A Telekom Veszprém férfi és az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata is megkapta a szabadkártyát az európai szövetségtől a Bajnokok Ligája következő, 2022–2023-as kiírására – jelentette be az EHF a hivatalos honlapján.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL Telekom Veszprém

Kézi BL: 39 csapat nevezett a következő idényre, két magyar csapat reménykedhet

2022-06-23 15:32:54

17 női és 22 férfiegyüttes nevezett a kézilabda Bajnokok Ligája következő, 2022–2023-as idényére – jelentette be az Európai Kézilabda-szövetség a hivatalos honlapján.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda

Férfi kézi BL: nem indulhat a kétszeres győztes

2022-06-20 21:38:43

A kétszeres győztes északmacedón Vardar Szkopje anyagi okok miatt nem indulhat a férfi kézilabda Bajnokok Ligája következő idényében.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL Vardar Szkopje

Férfi kézi BL: Ez volt a valaha volt egyik legjobb döntő Kölnben! – Pérez de Vargas

2022-06-20 00:53:52

A Barcelona elképesztő izgalmak után védte meg a címét a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, hétméterespárbajban múlta felül a szintén óriásit játszó Kielcét a kölni final four döntőjében. A trófea és az aranyérmek átvétele után Thiagus Petrust és a hetest hárító Gonzalo Pérez de Vargast is megszólaltatta az NSO Tv.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézi BL final four férfi kézi BL Thiagus Petrus Kielce Gonzalo Pérez de Vargas

Sportrádió: Ha a strandon fejelgetnének, akkor is mindent beleadnának – Kovács Péter

2022-06-19 21:45:05

A korábbi világválogatott, a XX. század legjobb magyar kézilabdázójának megválasztott Kovács Péter szerint amíg Rodrigo Corrales jól védett a Telekom Veszprémben, a bakonyiak is jól teljesítettek, de amikor ez alábbhagyott, már nem tudtak fordítani sem az elődöntőben, sem a bronzmeccsen, és negyedik helyen végeztek a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjében.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda Telekom Veszprém THW Kiel