Találatok a Dinara_Szafina címkére

Találatok száma: 45

Tenisz: Szafina megszenvedett, de nyert a portorozi döntőben

2009-08-02 04:00:28

Az első helyen kiemelt Dinara Szafina győzelmével ért véget a portorozi női tenisztorna, miután az orosz játékos a döntőben 6:7, 6:1, 7:5-re megverte az olasz Sara Erranit.

Dinara_Szafina Sara Errani

Tenisz: Szafina könnyedén nyerve elődöntős Portorozban

2009-07-31 04:00:28

A portorozi női tenisztorna negyeddöntőjében a világranglista-vezető orosz Dinara Szafina rendkívül könnyedén győzte le az olasz Maria Elena Camerint, így bejutott az elődöntőbe.

Portoroz Dinara_Szafina

Söderling ezután maratoni futásban próbálná legyőzni Federert

2009-07-03 04:00:25

Hétfőn a nőknél és a férfiaknál is a nyolcaddöntőket rendezték az angol nemzetközi teniszbajnokságon. A játéknap arról is emlékezetes marad, hogy élesben is bemutatták, használták a centerpálya új, behúzható tetőszerkezetét, így az orosz Dinara Szafina és a francia Amélie Mauresmo rövid szünet után folytathatta mérkőzését, amiben azonban az első szettet megnyerő Mauresmo számára nem volt sok köszönet. A Williams lányok tovább menetelnek, Ana Ivanovics könnyek között búcsúzott, de kiesett az orosz Nadja Petrova is. A férfiaknál a svéd Robin Söderling immáron 11 vereséget számlál Roger Federer ellen, míg a két szett hátrányból fordító Lleyton Hewitt a szurkolóinak ajánlja győzelmét, Murray maratoni meccsen győzte le Wawrinkát. Olvassa el a nap összefoglalóját!

Wimbledon 2009 Robin Söderling Roger Federer Lleyton Hewitt Andy_Murray

Szvetlana Kuznyecova nyerte meg az orosz házi döntőt Párizsban

2009-06-10 04:00:30

A Francia nemzetközi teniszbajnokság női egyesének fináléjában a 2004-es US Openen diadalmaskodó Szvetlana Kuznyecova nyerte meg az orosz házi döntőt a világranglistát vezető Dinana Szafina ellen. A kevesebbet hibázó Kuznyecova megérdemelten lett első, megszerezve pályafutása második GS-sikerét. Szafina pedig 2008 után ismét alulmaradt a párizsi fináléban.

Roland Garros Szvetlana Kuznyecova Dinara_Szafina

Roland Garros: Kuznyecova szerint nagy lesz a nyomás Szafinán

2009-06-12 04:00:29

Szvetlana Kuznyecova úgy érzi, jó eséllyel száll szembe Dinara Szafinával a Francia nyílt teniszbajnokság szombati döntőjében, mert a világelsőnek van több veszítenivalója.

Szafin hiába jött vissza két szett hátrányból, végül kiesett

2009-05-31 04:00:30

A Roland Garros szerdai napján továbbjutott a női egyes második fordulójából a huszonkilencedik helyen kiemelt Szávay Ágnes miután két sima szettben legyőzte az orosz Jelena Vesznyinát. A nap legfordulatosabb mérkőzésén 4 óra 34 perc játék után jutott tovább a huszadik helyen kiemelt orosz Marat Szafin ellen a francia Josselin Ouanna.

Marat Szafin Marija Sarapova Szávay_Ágnes Czink_Melinda David Ferrer Rafael Nadal

Nadal és Federer sem vesztett játszmát, Roddick 2005 óta először nyert

2009-05-29 04:00:30

A Roland Garros első hétfői napján bemutatkoztak a világelsők is, méghozzá győzelemmel. Rafael Nadal sorozatban 29. győzelmét aratta a párizsi tornán, amivel Björn Borg csúcsát megdöntötte, Chris Evertét pedig beállította. Nyert Roger Federer is, csakúgy, mint Marija Sarapova és Dinara Szafina. Utóbbi játékot sem vesztett.

Roland Garros Rafael Nadal Roger Federer Andy Roddick Marija Sarapova

Tenisz: nem érdekli a csillogás az új teniszkirálynőt

2009-04-27 04:00:24

Csak a sport területén kíván csillogni Dinara Szafina, aki hétfőn második oroszként került a női tenisz-világranglista élére.

Dinara_Szafina

Tenisz: Dinara Szafina áll az élre a női világranglistán

2009-04-16 04:00:25

Serena Williams nagy meglepetésre már az első fordulóban kikapott a Marbellán zajló női tenisztornán, ami egyben azt is jelenti, hogy április 20-tól az orosz Dinara Szafina áll az élre a női világranglistán.

Dinara_Szafina Serena_Williams

Tenisz: a nők között tovább menetel az első helyen kiemelt Szafina

2009-03-22 04:00:22

Az Indian Wells-i tenisztorna női egyesének 3. fordulójában az első helyen kiemelt orosz Dinara Szafina két szettben, 7:5, 6:4-re verte meg a 28. helyen rangsorolt kínai Peng Su-ajt.

Dinara_Szafina Indian Wells

Serena Williams esélyt sem adott Dinara Szafinának a fináléban

2009-02-04 04:00:22

Az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női egyesének döntőjében Serena Williams sima mérkőzésen 6:0, 6:3-ra legyőzte az orosz Dinara Szafinát, és ezzel az amerikai teniszezőnő – pályafutása 10. Grand Slam-sikerét aratva – megnyerte a 2009-es Australian Opent.

Australian Open Grand Slam döntő női egyes Serena_Williams Dinara_Szafina

Tenisz: Jankovicsot letaszítják trónjáról, de ki lesz a királynő?

Biztosan nem őrzi meg világelsőségét Jelena Jankovics, a jelenleg is zajló ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon a nyolcaddöntőben búcsúzó szerb teniszezőnő.

Serena_Williams Dinara_Szafina Jelena Jankovics Jelena Gyementyjeva női világranglista

Tenisz: Szafin és Szafina együtt szerepel a Hopman-kupán

2009-01-06 04:00:22

Dinara Szafina nagy lelkesedéssel várja, hogy bátyja, Marat Szafin oldalán pályára lépjen a szombaton kezdődő ausztráliai Hopman-kupán, a teniszezők nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

Dinara_Szafina Marat Szafin

Gyementyjeva is legyőzte Szafinát, aki játszmát sem nyert a vb-n

2008-11-10 04:00:31

Jelena Gyementyjeva 6:2, 6:4-re legyőzte honfitársát, Dinara Szafinát, a dohai WTA-világbajnokság Barna csoportjában. Szafina így nyert játszma nélkül fejezte be az évzáró versenyt, míg Gyementyjeva pénteken ki-ki mérkőzésen dönt a továbbjutásról a Serena Williams elleni találkozón.

Jelena Gyementyeva WTA-világbajnokság Dinara_Szafina

Tenisz: Stuttgartban már négy orosz van a legjobb nyolcban

2008-10-09 04:00:26

Jelena Gyementyjeva szerdai győzelme után csütörtökön újabb három orosz teniszező foglalta el a helyét a legjobb nyolc között a Stuttgartban zajló női tenisztornán. Nadja Petrova, Dinara Szafina és Vera Zvonarjova is két szettben nyert a második fordulóban.

Tenisz: Szafina visszalépett a pekingi versenytől

2008-09-29 04:00:27

A világranglista harmadik helyén található Dinara Szafina sérülés miatt visszalépett a pekingi WTA-tornától – amelyen Szávay Ágnes a címvédő.

Tenisz: Szafina megverte Kuznyecovát a tokiói döntőben

2008-09-28 04:00:25

Dinara Szafina nyerte meg a tokiói női teniszezők WTA-tornáját, miután a fináléban sima két játszmában megverte honfitársát, Szvetlana Kuznyecovát.

tokió Dinara_Szafina

US Open: Szafina könnyedén verte meg Pennettát, így elődöntős

2008-09-10 04:00:23

Dinara Szafina sima mérkőzésen, 6:2, 6:3-ra verte meg a legjobb Grand Slam-szereplését produkáló olasz Flavia Pennettát, ezzel elődöntős a US Open női versenyében.

Flavia Pennetta Dinara_Szafina US_Open

US Open: Fish és Szafina is bejutott a negyeddöntőbe

2008-09-08 04:00:23

Mardy Fish és Dinara Szafina is sikerrel vette a nyolcaddöntőt a US Openen. Az amerikai a francia Gael Monfilst győzte le, míg az orosz hölgy a német Anna-Lena Grönefeldet.

Dinara_Szafina Mardy Fish US_Open

Nadal ezúttal nem volt olyan magabiztos, de így is negyeddöntős

2008-09-05 04:00:25

Rafael Nadal elfoglalta helyét a US Open negyeddöntőjében, bár kicsit nehezebben tette, mint arra számítani lehetett. A spanyol világelső ellen az amerikai Sam Querrey remek játékot mutatott be, de végül érvényesült a papírforma, és Nadal négy szettben, 6:2, 5:7, 7:6, 6:3-ra győzött.