Találatok a Danyiil Medvegyev címkére

Találatok száma: 192

US Open: Kyrgios kiejtette a címvédő Medvegyevet

2022-09-05 06:45:02

Az ausztrál Nick Kyrgios négy játszmában (7:6, 3:6, 6:3, 6:2) legyőzte a címvédő, első helyen kiemelt Danyiil Medvegyevet az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) magyar idő szerint hétfő hajnali férfi egyes nyolcaddöntőjében. Az orosz világelső korai kiesése biztossá tette, hogy a verseny után váltás lesz a világranglista élén.

US Open Nick Kyrgios Danyiil Medvegyev

US Open: Serena Williams kikapott, könnyes szemmel búcsúzott

2022-09-03 07:43:20

A harmadik forduló jelentette a végállomást a korábbi világelső és 23-szoros Grand Slam-győztes amerikai Serena Williamsnek a New Yorkban zajló 60 millió dollár összdíjazású kemény pályás tenisztornán, a US Openen, hiszen az ausztrál Ajla Tomljanovic több mint három óráig tartó küzdelemben győzte le három szettben az amerikait.

női tenisz férfi tenisz US Open Serena Williams Nick Kyrgios Danyiil Medvegyev

US Open: Fucsovics Márton győzelemmel kezdett

2022-08-29 20:22:59

Fucsovics Márton megnyerte mérkőzését az év utolsó tenisz Grand Slam-tornájának első fordulójában. A 30. helyen kiemelt Maxime Cressy 1:1-es szettállásnál a harmadik játszmában feladta a küzdelmet, amikor Fucsovics 5:1-re vezetett. A nőknél Gálfi Dalma nagyszerű játékkal két szettben legyőzte a spanyol Nuria Párrizast. Bondár Anna viszont kiesett, miután három szettben kikapott az olasz Camila Giorgitól.

tenisz US Open Danyiil Medvegyev Andy Murray

US Open: szabad a gazda – sokan révbe érhetnek New Yorkban

2022-08-28 00:19:57

Bőven van esély arra, hogy új Grand Slam-győzteseket avassanak az év utolsó major tornáján, amely minden valószínűség szerint a legendás Serena Williams búcsúversenye lesz.

US Open Rafael Nadal Novak Djokovics Danyiil Medvegyev

US Open: öten is esélyesek a világelsőségre a férfiaknál

2022-08-25 11:51:44

Öten kerülhetnek a férfi világranglista élére a hétfőn kezdődő amerikai nyílt teniszbajnokság után – még akár a valaha volt legifjabb, vagy éppen az első norvég világelsőt is köszönthetjük a US Open után – számolt be róla az MTI.

tenisz US Open Danyiil Medvegyev

Tenisz: Cicipasz legyőzte a világelsőt, döntős Cincinnatiben

2022-08-21 08:16:15

Sztefanosz Cicipasz legyőzte a világelső Danyiil Medvegyevet a Cincinnatiben zajló tenisztorna elődöntőjében.

WTA Cincinnati Sztefanosz Cicipasz Petra Kvitová Danyiil Medvegyev Caroline Garcia Cameron Norrie

Tenisz: Medvegyev a négy közé jutott Cincinnatiben

2022-08-19 22:49:29

A világelső Danyiil Medvegyev négy közé jutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztornán.

tenisz Danyiil Medvegyev Cincinnati

Tenisz: a világelső Swiatek és Kontaveit is búcsúzott

2022-08-18 22:05:11

A világelső Iga Swiatek és a világranglistán második Anett Kontaveit számára egyaránt a nyolcaddöntő jelentette a végállomást a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében – írja az MTI.

női tenisz férfi tenisz WTA Cincinnati Iga Swiatek Danyiil Medvegyev Anett Kontaveit

Tenisz: Serena Williams nem jutott nyolcaddöntőbe Torontóban

2022-08-11 06:52:23

A hamarosan visszavonuló amerikai Serena Williams két játszmában kikapott a tavaly olimpiai bajnok svájci Belinda Bencictől a 2.7 millió dollár (egymilliárd forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztorna második fordulójában, így nem jutott a nyolcaddöntőbe, de kiesett a második helyen kiemelt észt Anett Kontaveit is, míg a negyedikként rangsorolt spanyol Paula Badosa sérülés miatt adta fel a mérkőzését – írja az MTI.

női tenisz férfi tenisz WTA Toronto Serena Williams Nick Kyrgios Danyiil Medvegyev

Tenisz: Medvegyev 14. trófeája; Rubljov kiesett az elődöntőben

2022-08-07 10:23:14

Az első helyen kiemelt Danyiil Medvegyev nyerte a mexikói Los Cabosban rendezett 822 ezer dollár (321 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornát.

tenisz Danyiil Medvegyev Andrej Rubljov

Tenisz: Medvegyev negyeddöntős Los Cabosban

2022-08-04 09:16:28

Az első helyen kiemelt Danyiil Medvegyev és a másodikként rangsorolt Félix Auger-Aliassime is bejutott a negyeddöntőbe a mexikói Los Cabosban zajló kemény pályás férfi tenisztornán. A Washingtonban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében a címvédő Jessica Pegula a nyolcaddöntőben búcsúzott.

tenisz női tenisz férfi tenisz WTA Washington Danyiil Medvegyev ATP Washington

Tenisz: Fucsovics Márton öt helyet javítva a 93.

2022-07-25 16:33:55

Legjobb magyarként Fucsovics Márton öt helyet javítva a 93. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, míg a nőknél Bondár Anna két helyet rontva is az 52. helyen áll.

tenisz világranglista férfi tenisz Udvardy Panna Rafael Nadal Jani Réka Gálfi Dalma

Tenisz: a világelső Medvegyev legyőzte a honfitársát Mallorcán

2022-06-22 21:33:53

A világranglista-vezető orosz Danyiil Medvegyev három szettben legyőzte honfitársát, Aszlan Karacevet a Mallorcán zajló 886 ezer euró (354 millió forint) összdíjazású füves pályás férfi tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében. A brit Harriet Dart a második fordulóból, majd a nyolcaddöntőből is továbbjutott szerdán az Eastbourne-ben zajló füves pályás torna női versenyében.

tenisz Mallorca Harriet Dart Eastbourne Danyiil Medvegyev

Wimbledon: Novak Djokovics és Iga Swiatek az első kiemeltek

2022-06-21 15:21:56

A világranglistán harmadik, címvédő Novak Djokovics lesz az első kiemelt a férfiaknál a wimbledoni teniszbajnokság hétfőn rajtoló főtáblás küzdelmeiben.

tenisz Wimbledon Rafael Nadal Novak Djokovics Iga Swiatek Danyiil Medvegyev

Tenisz: Hurkacz legyőzte a világelsőt Halléban, Londonban Berrettini örülhetett

2022-06-19 16:39:12

A lengyel Hubert Hurkacz nyerte meg a hallei, 2.27 millió euró összdíjazású füves pályás tenisztornát, miután a döntőben 6:1, 6:4-re legyőzte a világelső orosz Danyiil Medvegyevet. A londoni ATP-tornán az olasz Matteo Berrettini szintén két szettben győzte le a szerb Filip Krajinovicsot.

tenisz férfi tenisz Matteo Berrettini Hubert Hurkacz Filip Krajinovics Danyiil Medvegyev

Tenisz: elődöntős Halléban a világelső Medvegyev

2022-06-17 17:19:12

A világelső Danyiil Medvegyev mellett Oscar Otte, Hubert Hurkacz és Nick Kyrgios jutott be az elődöntőbe a hallei füves pályás tenisztornán, – jelentette az MTI.

tenisz Danyiil Medvegyev ATP Halle

Tenisz: negyeddöntőbe jutott a világelső a hallei tornán

2022-06-16 18:23:38

A világelső Danyiil Medvegyev sikerrel vette a 2. fordulót a hallei füves pályás tenisztornán.

tenisz Halle Danyiil Medvegyev

Tenisz: megint Medvegyev állt a világranglista élére, Fucsovics az 58.

2022-06-13 09:19:51

A férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján ismét az orosz Danyiil Medvegyev áll az élen, az eddigi éllovas szerb Novak Djokovics a harmadik helyre esett vissza, a legjobb magyar Fucsovics Márton három helyet rontva az 58. helyet foglalja el. A nőknél az élcsoportban nincs változás, továbbra is a Roland Garros bajnoka, Iga Swiatek áll az élen, a legjobb magyar Bondár Anna egyet javítva a 62., ahogy szintén egyet előrelépve Udvardy Panna (97.) és Gálfi Dalma (98.) is befért a top 100-ba – közölte az MTI.

tenisz világranglista tenisz WTA-világranglista Fucsovics Márton Danyiil Medvegyev Bondár Anna

Tenisz: ez fantasztikus – a holland fiú Medvegyevet is megverte a döntőben

2022-06-12 16:35:12

A ’s-hertogenboschi füves pályás tenisztorna férfiversenyének döntőjében a holland Tim van Rijthoven két játszmában, 6:4, 6:1-re legyőzte a jövő héttől ismét világelső orosz Danyiil Medvegyevet.

tenisz Tim van Rijthoven Matteo Berrettini Danyiil Medvegyev Andy Murray ATP Stuttgart

Tenisz: Medvegyev újra nyert, hétfőtől ismét ő a világelső

2022-06-09 21:30:07

A jövő hétfőtől újra világelső Danyiil Medvegyev negyeddöntőbe jutott csütörtökön a hollandiai 's-Hertogenbosch városában zajló füves pályás tenisztorna 725 ezer euró (286 millió forint) összdíjazású férfiversenyében – közölte az MTI.