Találatok a Cornexi címkére

Találatok száma: 26

Női kézi: 15 éve nyert a Cornexi a Győr elleni EHF-kupa-döntőben

2020-05-21 15:48:58

A beázott csarnok, az FTC és a Győr sem volt akadály, avagy tizenöt éve így nyerte meg az egyetlen „magyar döntőt” a székesfehérvári Cornexi női kézilabdacsapata.

női kézilabda női kézi EHF-kupa Siti Bea Győri ETO EHF-kupa Cornexi

Női kézilabda, Székesfehérvár: Fehérép lesz a Cornexiből

2008-02-21 00:00:30

A székesfehérvári női kézilabdacsapat három és fél évre szóló névadó szponzori szerződést kötött a Fehér Vállalatcsoporthoz tartozó Fehérép Kft-vel, s a megállapodás értelmében az eddig Cornexi-Alcoa néven szerepelt együttes a továbbiakban a Fehérép Alcoa FKC nevet viseli.

Cornexi női_kézilabda

Női kézilabda EHF Kupa: hatgólos Cornexi-vereség

2008-02-16 00:00:30

Hatgólos vereséget szenvedett a Cornexi-Alcoa-AutoBahn a spanyol Itxako Navarra otthonában a női kézilabda EHF Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

Női kézilabda NB I: debreceni döntetlen Vácon, nyert a Cornexi

2008-02-13 00:00:29

Két mérkőzést rendeztek szerdán a női kézilabda NB I-es bajnokság 14. fordulójában. A Vác döntetlent játszott hazai pályán a Debrecennel, míg a Cornexi egy góllal verte a Vasast.

Nagyon sima győzelmet aratott a Dunaújváros Székesfehérváron

2008-02-06 00:00:41

A Dunaferr esélyeshez méltó játékkal 34-28-ra legyőzte a házigazda Cornexit a női kézilabda NB I 13. fordulójában, és ezzel megerősítette második helyét a táblázaton a Győr mögött.

Cornexi Dunaferr

Női kézilabda NB I: az utolsó percben nyert a Cornexi

2008-02-02 00:00:42

Az utolsó pillanatban szerezte meg a győztes találatot Vácon a Cornexi nói kézilabdacsapata az NB I 12. fordulójában. Könnyedén nyert hazai pályán a Derecske az Óbudai Goldberger ellen.

Cornexi

Fordulatos, izgalmas mérkőzések, meglepetések és magabiztos győriek

2008-01-23 00:00:27

A pénteki Dunaferr-FTC rangadó (37-35) után a szombati játéknap is izgalmas mérkőzéseket hozott a női kézilabdázók 11. fordulójában. A Cornexi idegenben nem tudta legyőzni a Kiskunhalast, a Derecske és a Vasas sem bírt egymással. A győriek Hódmezővásárhelyen folytatták magabiztos szereplésüket, a Vác pedig alsóházi rangadót nyert a Békéscsabával szemben.

Cornexi

Női kézilabda NB I: döntetlen lett a Kiskunhalas-Cornexi meccs

2008-01-26 00:00:36

Döntetlent játszott egymással a Kiskunhalas és a Cornexi együttese a női kézilabda NB I-es bajnokságban.

Női kézilabda NB I: öt góllal diadalmaskodott a Cornexi

2008-01-19 00:00:26

Hazai pályán verte a Cornexi együttese a Hódmezővásárhelyt a női kézilabda NB I-es bajnokságban.

Cornexi Hódmezővásárhely női_kézilabda

Kézilabda: kikapott a Békéscsaba Székesfehérváron

2008-01-05 00:00:29

Előkészületi női kézilabda mérkőzésen a Békéscsaba ötgólos vereséget szenvedett Székesfehérváron. A Cornexi a szünetig már négygólos előnyre tett szert.

Cornexi nők

Küldetés teljesítve, Tápai Szabináék kiütötték a dán Aalborgot

2007-11-15 00:00:11

A női kézilabda EHF-kupában a Dunaferr után a Cornexi is bejutott a legjobb tizenhat csapat közé. A fehérvári alakulat a remekül védő Fekete Csillának, és a rendkívül gólerősen játszó, tíz találatig jutó Tápai Szabinának köszönhetően négy góllal verte a dán Aalborgot, összesítésben két góllal verekedte be magát a nyolcaddöntőbe.

Cornexi EHF kupa

A találkozó végén biztosította be győzelmét a győri alakulat

2007-10-17 00:00:12

Túl a bajnokság őszi idényének felén, szombaton újabb rangadóra került sor. A bajnokság egyedüli száz százalékos csapata, a listavezető Audi ETO fogadta a nagy "mumusát", a Cornexi-Alcoa csapatát. Ezúttal azonban nem volt ellenszer a hazaiak játékára, a győriek 34-25-re nyertek.

Győr Cornexi

Kézilabda, női EHF-kupa: 20 góllal nyerte az első meccset a Cornexi

2007-10-13 00:00:18

A női kézilabdázók második számú nemzetközi kupasorozatában, az EHF-kupa küzdelmeiben a második forduló első mérkőzésén húsz góllal nyert Székesfehérváron a Cornexi.

Cornexi 2. forduló

Hazai pályán kezdheti meg szereplését a Cornexi és a Dunaferr

2007-10-09 00:00:11

A női kézilabdázóknál a BL csoportküzdelmek, amelyben a Ferencváros és a Győr révén két magyar együttesért szoríthatunk, csak október végén kezdődnek. A női KEK-ben a DVSC-Aquaticum erőnyerő, és második fordulóbeli ellenfelére vár. Az EHF-kupában viszont az első fordulót kiemeltkéntt kihagyó Cornexi és a Dunaferr megkezdheti kupaszereplését. Utóbbi két együttes a pályaválasztói jogok felcserélése miatt tulajdonképpen hazai környezetben veszi fel a küzdelmet esélytelenebb riválisaival szemben.

EHF-kupa Cornexi

Kézilabda, Cornexi: a fehérváriak elköszöntek Petra Válovától

2007-10-11 00:00:09

Megválik Petra Válovától a Cornexi-Alcoa női kézilabda-csapata. A 28 éves cseh válogatott beálló 2006. nyarán igazolt Fehérvárra, és a Cornexi színeiben 40 tétmérkőzésen 33 gólt szerzett.

Cornexi Petra Válova

Kézilabda, Cornexi: kérdéses Kenyeres játéka a Derecske ellen

2007-10-03 00:00:12

A Cornexi válogatott szélsője, Kenyeres Fanni (képünkön) a Békéscsaba ellen 25-22-re megnyert élvonalbeli női kézilabda-bajnoki mérkőzés első félidejében egy ütközést követően sérült meg, játéka kérdéses a hétvégé, Derecske elleni hazai bajnokin.

Cornexi Kenyeres Fanni

Nem tudták a fehérváriak megszorítani a bajnoki címvédőt

2007-09-20 20:51:37

A fordulatos első félidő után a másodikban állva hagyta az FTC a Cornexit. A bajnokcsapat Zácsik Szandra, Kovacsicz Mónika és Szucsánszki Zita vezérletével szenzációs játékkal és látványos gólzáporral szórakoztatta a közönségét.

Cornexi Kovacsicz Mónika

Kézilabda, női NB I: kis híján meglepte a Vasas a Cornexit

2007-09-16 00:00:11

Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság harmadik fordulójában az Cornexi Székesfehérváron hat góllal verte a Vasast. A szünetben meglepetésre még az angyalföldiek vezettek egy találattal.

Cornexi

Nagy csatában győzte le a Dunaferr a Cornexit, kikapott az FTC

2007-09-09 00:01:00

Meglepetésre háromgólos vereséget szenvedett a bajnoki címvédő Ferencváros Derecskén. A Dunaferr nagy csatában győzte le hazai pályán a Cornexit. A győriek 15 ponttal nyertek a Vác otthonában.