Cselgáncs: „Hibáztam, vállalom a felelősséget” – Bor Barna elismerte vétségét

A háromszoros olimpikon Bor Barna a Nemzeti Sportnak elismerte, hogy hibázott, amikor hamis nyelvvizsga-bizonyítvánnyal próbált meg diplomát szerezni. A világbajnoki ezüstérmes cselgáncsozó már az ügyészségi végzést is megkapta, a pénzbírságot befizeti.

Ügyészség: Bor Barna akart hamis nyelvvizsgával diplomát szerezni – sajtóhír

2019-08-14 12:36:32

Mint beszámoltunk róla, július közepén vádat emelt Magyarország Ügyészsége az egyik olimpikon ellen nyelvvizsga-bizonyítvány hamisítása miatt. A HVG kiderítette, hogy a szóban forgó sportoló Bor Barna cselgáncsozó.

Cselgáncs ob: Bor kilencedszer, Karakas hetedszer bajnok

2019-04-20 19:21:48

Bor Barna kilencedik, Karakas Hedvig pedig a hetedik aranyérmét szerezte meg szombaton a cselgáncsozók Kecskeméten rendezett országos bajnokságán.

cselgáncs ob cselgáncs Karakas Hedvig Bor Barna

Cselgáncs: az olimpikonok érvényesítették a papírformát

2018-03-24 19:50:44

Az olimpikon Tóth Krisztián, Bor Barna és Karakas Hedvig is érvényesítette a papírformát szombaton a kecskeméti cselgáncs országos bajnokságon, amelynek ezúttal nem a Messzi István Sportcsarnok, hanem a szomszédban található Mercedes-Benz Sportakadémia adott otthont.

cselgáncs Tóth Krisztián Karakas Hedvig Bor Barna

Cselgáncs-vb: Bor Barna ötödik lett +100 kilogrammban

2017-09-02 17:57:49

Az ötödik helyen végzett Bor Barna a cselgáncs-világbajnokságon +100 kilogrammban. A magyar dzsúdós a brazil Rafael Silva ellen elveszítette a harmadik helyért vívott találkozót.

cselgáncs-vb Bor Barna

Cselgáncs-vb: Bor kikapott az elődöntőben, a bronzért meccsel

2017-09-02 16:15:55

A brazil David Moura ipponnal győzött Bor Barna (+100 kg) ellen a budapesti világbajnokság elődöntőjében, így a magyar dzsúdós a bronzéremért küzdhet az utolsó meccsén.

Cselgáncs-vb: Bor Barna elődöntős, a többiek búcsúztak

2017-09-02 11:50:49

A szombaton tatamira lépő öt magyar közül már csak Bor Barna  (+100 kg) van versenyben, ő a délutáni programban is érdekelt lesz, a beugróként két sikert is arató Ohát Zalán (100 kg) a nyolcaddöntőben búcsúzott.

cselgáncs-vb Szigetvári Mercédesz Ohát zalán Kárpáti Emese Cirjenics Miklós Bor Barna

Cselgáncs: Cirjenics aranyérmes Jekatyerinburgban

2017-05-21 17:37:45

Négy érmet – egy aranyat, két ezüstöt és egy bronzot – nyertek a magyar cselgáncsozók a jekatyerinburgi Grand Slam-viadalon.

cselgáncs Ungvári Attila Tóth Krisztián Joó Abigél Cirjenics Miklós Bor Barna

Cselgáncs Eb: csodálatos siker, bronzérmes a férficsapatunk!

2017-04-23 17:24:56

Csodaszámba menő eredményt ért el a magyar dzsúdóválogatott, amely a franciákat is legyőzte a varsói Európa-bajnokság csapatversenyében, és bronzérmet szerzett.

cselgáncs Eb cselgáncs Vér Gábor Szabó Frigyes Szabó Csaba Csoknyai László

Cselgáncs Eb: remek győzelem! A bronzért küzd férficsapatunk

2017-04-23 14:50:52

A Varsóban zajló cselgáncs Európa-bajnokságon a magyar férfi együttes legyőzte Szerbiát, így a franciákkal küzd meg a bronzéremért.

Cselgáncs Eb: férficsapatunk kikapott, a vigaszágon folytatja

2017-04-23 13:44:58

A magyar férfi együttes kikapott a legjobb nyolc között a Varsóban zajló cselgáncs Európa-bajnokság záró napján, így a bronzéremért küzdhet.

Cselgáncs Eb: legyőztük a házigazdát, nyolc között a férficsapat

2017-04-23 12:43:34

Győzelemmel kezdte a varsói cselgáncs Európa-bajnokság záró napján sorra kerülő csapatversenyt a magyar férfi együttes, amely 3:2-re nyert a házigazda Lengyelország ellen.

Cselgáncs Eb: Joó Abigél bronzérmes, Salánki és Szigetvári 7.

2017-04-22 13:29:42

A dzsúdó Európa-bajnokság harmadik napján Salánki Evelin és Szigetvári Mercédesz a hetedik helyen végzett, míg az elődöntőt elveszítő Joó Abigél végül bronzérmet szerzett.

cselgáncs Eb cselgáncs Vér Gábor Szigetvári Mercédesz Salánki Evelin Joó Abigél

Cselgáncs-vk: Bor Barna bronzérmes Düsseldorfban

2017-02-26 20:45:48

A +100 kilogrammos Bor Barna bronzérmet nyert a cselgáncs világkupa-sorozatba tartozó düsseldorfi Grand Prix-viadalon.

Cselgáncs: az Atomerőmű és a Baja nyerte a csb-t

2016-12-03 22:57:59

A férfiaknál az Atomerőmű SE, a nőknél pedig a címvédő Mogyi-Bajai JC nyerte meg szombaton a cselgáncsozók Zalaegerszegen rendezett csapatbajnokságát.

cselgáncs Ungvári Miklós Bor Barna Baja Atomerőmű

Cselgáncs ob: Joó és Bor is győzött; négy duplázó csapat

2016-10-29 20:26:45

Négy klub is két aranyérmet nyert szombaton a cselgáncsozók kecskeméti országos bajnokságán.

videó Joó Abigél Bor Barna

Rio 2016: éremért jöttek, de… – cselgáncsozóink elmaradtak a várakozástól

2016-08-12 18:37:30

Befejezték szereplésüket cselgáncsozóink a riói olimpián. Versenyzőink egy ötödik és három hetedik helyezéssel zárták az ötkarikás küzdelmeket, ami elmaradt a négy évvel ezelőtti, de még az elvárt teljesítménytől is.

olimpia 2016 cselgáncs Ungvári Miklós Tóth Krisztián Rio 2016 Karakas Hedvig

Rio 2016: Bor intéssel kikapott, vége az olimpiájának

2016-08-12 16:10:58

Bor Barna intéssel kikapott a kubai Alex García Mendozától a +100 kilogrammos cselgáncsozók versenyében a legjobb 16 között, ezzel véget ért számára az olimpia, még a vigaszágra sem került át.

olimpia 2016 olimpia cselgáncs Rio 2016 Bor Barna

Rio 2016: Bor Barna ipponnal jutott be a legjobb 16 közé

2016-08-12 15:27:41

Bor Barna leszorításért járó ipponnal legyőzte a tunéziai Fajszel Dzsaballahot a +100 kilogrammos cselgáncsozók viadalán az első fordulóban. A magyar dzsúdós a legjobb tizenhat között kubai ellenféllel küzd meg.