Találatok a Benevento címkére

Találatok száma: 53

Serie A: Zapata kipipálta a 29. csapatot, nyert is az Atalanta

2021-01-09 17:03:24

Sorozatban a harmadik mérkőzését is megnyerte az Atalanta az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A): a bergamóiak a Benevento vendégeként győztek 4–1-re a 17. forduló szombat délutáni meccsén.

Serie A Benevento Atalanta

Serie A: továbbra sem megy a Cagliarinak, a Benevento elvitte a pontokat

2021-01-06 15:24:29

Az olasz élvonal 16. fordulójának szerdai első meccsén a Benevento 2–1-re győzött a mérkőzést emberhátrányban befejező Cagliari otthonában, amely immár sorozatban harmadik vereségét szenvedte el, egyben zsinórban a kilencedik nyeretlen bajnokiját játszotta.

olasz foci Serie A Cagliari Benevento

Serie A: emberhátrányban is nyert a Milan, és újra élre állt

2021-01-03 20:00:53

Az AC Milan idegenben 2–0-ra legyőzte az újonc Beneventót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában. Tette mindezt úgy, hogy a 34. perctől emberhátrányban futballozott a klubikon Filippo Inzaghi együttese ellen.

olasz labdarúgás Serie A Benevento AC Milan

Serie A: a Roma nyert; a Napoli csak ikszelt a Torinóval

2020-12-23 20:48:29

Az AS Roma 3–2-re legyőzte a Cagliarit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójában. A Napoli hazai pályán meglepetésre csak ikszelt a Torinóval.

olasz foci benevento Udinese Torino Spezia Serie A

Serie A: az apuka is így akarta, Inzaghiék ikszeltek egymással

2020-12-15 22:33:24

Nem bírt egymással Filippo és Simone Inzaghi csapata: a Benevento 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Lazióval az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának keddi játéknapján.

olasz foci Udinese Simone Inzaghi Serie A Lazio Filippo Inzaghi

Serie A: egy büntető döntött, hozta a kötelezőt a Sassuolo

2020-12-11 19:26:28

A Sassuolo 1–0-ra legyőzte a Beneventót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában.

olasz foci Serie A Sassuolo Benevento

Serie A: két elvett gól, kiállítás – ikszelt a Roma a Sassuolo ellen

2020-12-06 16:30:39

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 10. fordulójának vasárnapi játéknapján a Roma 0–0-s döntetlent játszott hazai pályán a Sassuolo ellen. Szintén gól nélküli döntetlennel végződött a Parma és a Benevento összecsapása, míg az Udinese–Atalanta meccset el kellett halasztani.

Udinese Serie A Sassuolo Parma Benevento Atalanta

Serie A: a Juventus csak ikszelt idegenben, az Atalanta otthon kapott ki

2020-11-28 20:03:51

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 9. fordulójában a Juventus meglepetésre 1–1-es döntetlenre volt képes a Benevento otthonában, míg az Atalanta 2–0-ra kikapott hazai pályán a Hellas Verona ellen.

Álvaro Morata Serie A Juventus Hellas Verona Cristiano Ronaldo Benevento

Juventus: C. Ronaldo kihagyja a Benevento elleni mérkőzést

2020-11-28 07:43:02

A Juventust irányító Andrea Pirlo elárulta, hogy Cristiano Ronaldo nem játszik a szombati, Benevento elleni bajnoki mérkőzésen.

Serie A Juventus Cristiano Ronaldo Benevento Andrea Pirlo

Serie A: nem sikerült Prandelli visszatérése Firenzében

2020-11-22 14:28:25

Nem sikerült jól Cesare Prandelli korábbi szövetségi kapitány visszatérése a Fiorentina kispadjára, a firenzei csapat vasárnap kora délután hazai pályán kikapott a Filippo Inzaghi vezette Beneventótól.

Serie A Fiorentina Cesare Prandelli Benevento

Serie A: értékes pontokat szerzett idegenben a Spezia

2020-11-07 19:02:45

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 7. fordulójában a Spezia idegenben legyőzte a Beneventót, így feljött a középmezőnybe.

olasz labdarúgás Spezia Serie A Benevento

Serie A: győzött a Verona, és feljött a hetedik helyre

2020-11-02 18:09:30

A Verona 3–1-re legyőzte a Beneventót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójának záró mérkőzésén.

olasz foci Verona Serie A Benevento

Serie A: Lorenzo nyerte az Insigne-csatát, fordított a Napoli

2020-10-25 16:51:58

Hátrányból felállva nyert a Napoli a Benevento otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójában. Egy óra elteltével Lorenzo Insigne egyenlített ki hatalmas bombagóllal, majd Andrea Petagna fordította meg a mérkőzést, így ha nem is könnyen, de győzött Gennaro Gattuso együttese.

olasz labdarúgás Spezia Roberto Insigne Parma Napoli Lorenzo Insigne

Serie A: az Inter egy félidő alatt kiütötte Inzaghi csapatát

2020-09-30 18:07:11

Romelu Lukaku két góljára alapozva az Internazionale 5–2-re megverte idegenben Filippo Inzaghi csapatát, az újonc Beneventót az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 1. fordulójából szerdán bepótolt mérkőzésen.

Udinese Spezia Serie A Inter Benevento

Serie A: idegenbeli sikerrel kezdett a Lazio

2020-09-26 19:50:14

Az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalának (Serie A) második fordulójában lépett először pályára az előző idényt negyedik helyen záró Lazio, a fővárosiak kétgólos sikert arattak Cagliariban (0–2). A másik szombat kora esti meccsen az újonc Benevento 3–2-re legyőzte a Sampdoriát egy hajrában szerzett bombagóllal.

Serie A Sampdoria Lazio Ciro Immobile Cagliari Benevento

Olaszország: Filippo Inzaghi csapata feljutott a Serie A-ba

2020-06-30 01:02:57

Filippo Inzaghi csapata, a Benevento 1–0-ra legyőzte a Juve Stabiát az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 31. fordulójában hétfőn, ezzel bajnokként feljutott a Serie A-ba.

Serie B Serie A Loic Rémy Filippo Inzaghi Benevento

Videó: Inzaghi még mindig életveszélyes a kapu előtt

2020-06-12 18:05:24

Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokságot húsz ponttal vezető Benevento hivatalos Twitter-oldalán tett közzé egy videót, amely arról tanúskodik, hogy a gárda vezetőedzője, a korábbi olasz válogatott támadó, Filippo Inzaghi még mindig életveszélyes a kapu előtt. A 46 éves exfutballista védhetetlenül fejelt a kapuba az egyik edzésen.

olasz labdarúgás Serie B Filippo Inzaghi Benevento

Olaszország: a Milan legendája a Serie B-ben lett edző

2019-06-22 13:09:28

Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Serie B) szereplő Benevento a hivatalos honlapján tudatta, hogy Filippo Inzaghi veszi át a gárda irányítását.

edzősors Serie B Milan Filippo Inzaghi Bologna Benevento

Videó: rosszul jött ki a kapus, a saját kapujába öklözte a labdát

2019-02-09 10:50:09

Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 23. fordulójában a Salernitana és a Benevento csapott össze. 0–0-val fordultak a felek a második félidőre, de már a második játékrész elején eldőlt a meccs sorsa. A 49. percben a hazaiak kapusa, Alessandro Micai túlságosan is aláfutott a beadásnak, és a saját kapujába ütötte a labdát. A Benevento 1–0-ra győzött, és a harmadik helyre lépett fel a tabellán.