Találatok a ATP-torna címkére

Találatok száma: 180

Tenisz: Casper Ruud diadalmaskodott a kitzbüheli tornán

2021-08-01 03:08:12

Az első helyen kiemelt norvég Casper Ruud nyerte meg a Kitzbühelben rendezett 481 ezer euró (174 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornát, így sorozatban harmadik viadalán diadalmaskodott – írja az MTI.

tenisz Casper Ruud ATP-torna

Tenisz: Báez visszalépett, Cicipasz nyert a hamburgi tornán

2021-07-14 19:39:06

Megfertőződött koronavírussal az argentin Sebastián Baez, ezért a nyolcaddöntő előtt visszalépett a Hamburgban zajló salakpályás férfi tenisztornától. A negyedik és a hetedik kiemelt is kiesett a svédországi Bastadban zajló salakpályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében, szerdán. A hetedik helyen kiemelt ausztrál Jordan Thompson csupán két játékot veszített a newporti füves pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Sebástian Báez Bastad ATP-torna ATP Hamburg

Tenisz: kiesett az ötödik kiemelt Bastadban

2021-07-12 21:36:48

Az ötödik helyen kiemelt francia Richard Gasquet az első fordulóban búcsúzott a svédországi Bastadban zajló salakpályás férfi tenisztornán, míg Benoit Paire továbbjutásához egy játszma megnyerése sem kellett a Hamburgban zajló versenyen.

tenisz Richard Gasquet Ricardas Berankis Marco Cecchinato Benoit Paire ATP-torna

Tenisz: Opelka a negyeddöntőben sem vesztett adogatást

2021-05-14 13:56:25

A 211 centis Reilly Opelka jutott be elsőként az elődöntőbe a római salakpályás tenisztorna férfi versenyében.

ATP-torna Reilly Opelka Róma WTA-torna tenisz

Tenisz: spanyol házi döntő lesz Marbellában

2021-04-09 23:31:29

Csak spanyol játékos jutott be a legjobb négy közé a Marbellában zajló, 409 ezer euró (148 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna pénteki játéknapján – írja az MTI.

tenisz ATP-torna

Ütésváltás – minden, amit Fucsovics Márton profi pályafutásáról tudni érdemes

2021-03-14 08:14:46

Fucsovics Márton ismét szintet lépett. A 29 esztendős magyar teniszező Rotterdamban pályafutása során először jutott ATP 500-as erősségű torna döntőjébe, amelyben ugyan kikapott az orosz Andrej Rubljovtól, ám a remek eredmény tovább erősítette játékosunk helyét a férfitenisz élmezőnyében. Fucsovics persze aligha lenne elégedett, ha ez a döntős szereplés állna majd karrierje befejezésekor a legnagyobb sikereit megjelenítő rubrika elején (igaz, van tornagyőzelme ATP 250-es viadalról), de a Képes Sport sem a lezárás szándékával kíván összegzést adni a nyíregyházi születésű teniszező eddigi munkásságáról. Ellenkezőleg: azzal, hogy megmutatjuk, hol, hányszor, ki ellen, milyen hatásfokkal vagy éppen milyen ranglistahelyezést elérve teljesített Fucsovics, nem valami végét, sokkal inkább egy még magasabb minőségű versenyzés kezdetét kívánjuk előre jelezni.

infografika Képes Sport Grand Slam Fucsovics Márton ATP-torna

Koronavírus: Paire számára unalmassá vált a teniszezés

2021-03-12 17:39:19

A férfi teniszezők világranglistáján 29. helyezett francia Benoit Paire szerint a pandémia miatt a sportágban meghozott protokollok következtében „szomorúvá, unalmassá és nevetségessé” váltak az ATP-tornák – írja az MTI.

tenisz Benoit Paire ATP-torna

Tenisz: Sikerült szintet lépnem – Fucsovics Márton

2021-03-08 15:05:10

Fucsovics Márton úgy véli, egy kis frissesség hiányzott belőle a rotterdami döntőben, és az a célja, hogy legközelebb már megnyerje ezeket a mérkőzéseket.

tenisz Fucsovics Márton Andrej Rubljov ATP-torna ATP Rotterdam

Tenisz: Novak Djokovics megerősítette, indul Miamiban

2021-03-06 10:40:55

A világelső Novak Djokovics megerősítette indulási szándékát a március végi miami kemény pályás tenisztornán – írja az MTI.

tenisz Novak Djokovics ATP-torna ATP Miami

Tenisz: Diego Schwartzman elődöntős Buenos Airesben

2021-03-06 10:26:17

A hazai pályán szereplő Diego Schwartzman elődöntőbe jutott a 329 ezer dollár (99.8 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán Buenos Airesben – írja az MTI.

tenisz Diego Schwartzman ATP-torna

Tenisz: Goffin ötödik trófeáját nyerte meg Montpellier-ben

2021-02-28 23:42:19

David Goffin nyerte meg a 324 ezer euró (113.4 millió forint) összdíjazású montpellier-i kemény pályás férfi tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben szetthátrányból fordítva legyőzte a spanyol Roberto Bautistát – írja az MTI.

tenisz Roberto Bautista David Goffin ATP-torna

Tenisz: nézők előtt rendezik a szingapúri torna végjátékát

2021-02-22 10:43:54

Nézők előtt rendezik az elődöntőt és a döntőt a 361.8 ezer dollár (106.9 millió forint) összdíjazású szingapúri kemény pályás férfi tenisztornán, ha nem lesznek újabb koronavírusos esetek – írja az MTI.

tenisz ATP-torna ATP

Tenisz: Fucsovics legyőzője már az elődöntőben

2020-11-12 18:09:52

Az első fordulóban Fucsovics Mártont búcsúztató olasz Jannik Sinner bejutott az elődöntőbe a 389 ezer euró (138 millió forint) összdíjazású szófiai kemény pályás férfi tenisztornán. Az orosz Veronika Kugyermetova és az argentin Nadia Podoroska is három szettben nyert csütörtökön a 202 ezer dollár (61 millió forint) összdíjazású linzi keménypályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz WTA-torna Jannik Sinner ATP-torna

Tenisz: Djokovics bejutott a nyolcaddöntőbe a bécsi tornán

2020-10-27 18:28:17

A világelső Novak Djokovics bejutott a legjobb 16 közé az 1.55 millió euró (566 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Novak Djokovics Bécs ATP-torna

Tenisz: kiemelt riválist győzött le Györe László

2020-09-09 18:19:25

A zentai születésű Györe László kiemelt riválisát búcsúztatta szerdán az 543 ezer euró (190 millió forint) összdíjazású salakpályás kitzbüheli férfi tenisztorna nyitó körében.

tenisz Györe László ATP-torna ATP

Tenisz: Cicipasz két szettben búcsúztatta szerdai ellenfelét

2020-02-19 22:45:43

Nem okozott gondot a címvédő Sztefanosz Cicipasznak a svéd Mikael Ymer legyőzése a 692 ezer euró (mintegy 232 millió forint) összdíjazású marseille-i kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében. Az első helyen kiemelt Simona Halep három szettben legyőzte a tunéziai Onsz Dzsaburt a 2,6 millió dollár (806 millió forint) összdíjazású dubai kemény pályás női tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.

WTA-torna Sztefanosz Cicipasz Simona Halep ATP-torna

Tenisz: Fucsovics Márton megnyerte a genfi ATP-tornát!

2018-05-26 16:49:19

Fucsovics Márton két sima szettben legyőzte a német Peter Gojowczykot a genfi salakpályás ATP-torna fináléjában, ezzel sikerrel zárta élete első ATP-torna-döntőjét.

Peter Gojowczyk Fucsovics Márton ATP-torna ATP Genf

Tenisz: Daniel volt Isztambul ura, először nyert tornát

2018-05-06 18:34:53

A hazai közönség előtt szereplő Joao Sousa nyerte meg az estorili férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben legyőzte az amerikai Frances Tiafoe-t. A 29 éves bajnok pályafutása során harmadszor diadalmaskodott ATP-versenyen.

tenisz Joao Sousa Daniel Taro Alexander Zverev ATP-torna

Tenisz: szetthátrányból fordítva győzött Johnson és Fritz is Houstonban

2018-04-11 08:46:26

Magyar idő szerint szerdára virradóra szetthátrányból fordítva győzött a 623 710 dollár összdíjazású houstoni salakpályás tenisztorna első fordulójában honfitársa Ernesto Escobedo ellen 2 óra 24 perc alatt a hatodik kiemelt amerikai Steve Johnson. Náluk is hosszabb mérkőzést vívott két másik amerikai játékos: Taylor Fritz 2 óra 38 perc alatt szintén hátrányból fordítva jutott a második fordulóba Tim Smyczek ellen.

Tenisz Taylor Fritz Steve Johnson Houston ATP-torna

Tenisz: Federer egy lépéssel közelebb a világelsőséghez

2018-02-14 22:03:11

Az első helyen kiemelt svájci Roger Federer könnyedén jutott a legjobb 16 közé szerdán a rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán, miután kevesebb mint 50 perc alatt 6:1, 6:2-re legyőzte a belga Ruben Bemelmanst.