Találatok a Arany-kupa címkére

Találatok száma: 134

Arany-kupa: a házigazda Egyesült Államok nyerte a döntőt

2021-08-02 06:08:47

A házigazda Egyesült Államok válogatottja diadalmaskodott az Arany-kupán, az észak- és közép-amerikai, valamint a karibi térség (CONCACAF-zóna) országainak legfontosabb labdarúgótornáján. A döntőben hosszabbítás után 1–0-ra nyert Mexikó ellen.

Miles Robinson Mexikó Egyesült Államok Arany-kupa

Arany-kupa: az Egyesült Államok és Mexikó jutott a döntőbe

2021-07-30 06:49:31

Az Egyesült Államok Katart, Mexikó pedig Kanadát győzte le a labdarúgó Arany-kupa elődöntőjében. A legutóbbi kiírásban szintén ez a két gárda játszotta a finálét.

labdarúgás Mexikó Katar Kanada Egyesült Államok CONCACAF

Arany-kupa: Kanada és az Egyesült Államok is elődöntős

2021-07-26 07:26:12

Befejeződtek az Egyesült Államokban zajló labdarúgó Arany-kupa negyeddöntőjének küzdelmei: Katar és Mexikó után Kanada és a házigazda is biztosította a helyét a legjobb négy között.

Kanada Jamaica Egyesült Államok Costa Rica Arany-kupa

Arany-kupa: a vendégfellépő Katar a négy között

2021-07-25 18:06:51

Lejátszották az Egyesült Államokban zajló labdarúgó Arany-kupa negyeddöntőjének első két mérkőzését: a vendégmeghívott Katar Salvadoron, a torna egyik favoritjának tartott Mexikó Hondurason kerekedett felül.

Mexikó Katar Arany-kupa

Arany-kupa: kialakult a negyeddöntő mezőnye

2021-07-21 10:22:13

Véget ért az Egyesült Államokban zajló Arany-kupa csoportköre. A C- és a D-csoportból Costa Rica, Jamaica, a vendégmeghívott Katar és Honduras jutott be a legjobb nyolc közé.

Arany-kupa

Arany-kupa: győzött, így csoportelsőként jutott tovább az Egyesült Államok

2021-07-19 07:23:35

Szoros mérkőzésen 1–0-ra legyőzte Kanadát az Egyesült Államok, így csoportelsőként jutott tovább az Arany-kupa B-csoportjában, így bejutott a negyeddöntőőbe. Mexikó ugyanilyen arányban győzte le Salvadort, és jutott szintén csoportelsőként az egyenes kieséses szakaszba.

Trinidad és Tobago Salvador Mexikó Martinique Kanada Haiti

Arany-kupa: Honduras továbbjutott, Katar kiütéssel győzött

2021-07-18 08:13:21

Honduras 3–2-re legyőzte Panamát a labdarúgó Arany-kupa D-csoportjában, így bejutott a negyeddöntőbe. Katar 4–0-ra nyert Grenada ellen.

Panama Katar Honduras Grenada Arany-kupa

Arany-kupa: Costa Rica egy perc alatt fordított és továbbjutott

2021-07-17 09:29:37

A labdarúgó Arany-kupa C-csoportjában Jamaica Guadeloupe, Costa Rica pedig Suriname ellen győzött 2–1-re.

Suriname Joel Campbell Jamaica Guadeloupe Costa Rica Arany-kupa

Arany-kupa: Kanada és az USA is bejutott a negyeddöntőbe

2021-07-16 07:24:29

Kanada a haiti válogatott felett aratott 4–1-es sikerével, az Egyesült Államok Martinique 6–1-es legyőzésével tette biztossá helyét a legjobb nyolc között a labdarúgó Arany-kupán.

Martinique Kanada Haiti Egyesült Államok Arany-kupa

Arany-kupa: Salvador elsőként jutott tovább a csoportjából

2021-07-15 06:59:09

Az Egyesült Államokban zajló labdarúgó Arany-kupán, az észak- és közép-amerikai, valamint Karibi-térség (CONCACAF) országainak legfontosabb tornáján az A-csoportban már a második fordulót rendezték és miután Salvador ez alkalommal is nyert, így már biztos továbbjutó. Az első fordulóban ikszelő Mexikó legyőzte Guatemalát, így egy harmadik fordulós döntetlennel szintén ott lehet a folytatásban.

Trinidad és Tobago Salvador Mexikó Guatemala Arany-kupa

Arany-kupa: Katar döntetlennel, Honduras győzelemmel kezdett

2021-07-14 08:45:26

Megkezdődött a D-csoport küzdelme az Egyesült Államokban zajló labdarúgó Arany-kupán, az észak- és közép-amerikai, valamint Karibi-térség (CONCACAF) országainak legfontosabb tornáján: a meghívottként szereplő Katar döntetlent ért el Panamával szemben, Honduras pedig 4–0-ás diadalt aratott Grenada felett.

panamai válogatott katari válogatott hondurasi válogatott grenadai válogatott Arany-kupa

Arany-kupa: bombagól itt, gyomros ott – videó

2021-07-13 06:58:56

Az esélyeknek megfelelően Jamaica és Costa Rica győzelemmel kezdte az Arany-kupát: előbbi Suriname-ot (2–0), utóbbi Guadeloupe-ot (3–1) múlta felül magyar idő szerint keddre virradóra Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség (együttesen a CONCACAF-zóna) labdarúgó-válogatottjainak bajnokságán az Egyesült Államokban.

Jamaica Costa Rica Arany-kupa

Arany-kupa: győzelemmel kezdtek a házigazda amerikaiak

2021-07-12 09:14:21

A házigazda Egyesült Államok a Haiti elleni egygólos győzelemmel kezdte meg szereplését az Arany-kupán, Észak- és Közép-Amerika, valamint a Karibi-térség (CONCACAF) országainak legfontosabb labdarúgótornáján. Kanada fölényesen verte Martinique legénységét, míg Salvador két cserejátékos hajrábeli góljaival múlta felül Guatemalát, amely a koronavírus-fertőzések miatt visszalépő Curacao helyére ugrott be.

Egyesült Államok Arany-kupa

Arany-kupa: brutális sérülés, kórházba került a mexikóiak sztárja

2021-07-11 12:22:15

Mint ismert, Mexikó 0–0-s döntetlent játszott Trinidad és Tobagóval a labdarúgó Arany-kupa nyitányán. A találkozó azonban Hirving Lozano sérüléséről marad emlékezetes.

Mexikó Hirving Lozano Arany-kupa

Arany-kupa: Mexikó nem bírt Trinidad és Tobagóval

2021-07-11 07:20:50

Magyar idő szerint vasárnap hajnalban elkezdődött az Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség (együttesen a CONCACAF-zóna) labdarúgó-válogatottjainak kétévente esedékes kontinenstornája, az Arany-kupa. A nyitó meccsen Mexikó 0–0-s döntetlent játszott Trinidad és Tobagóval.

Trinidad és Tobago Mexikó Arany-kupa

Arany-kupa: drámai tizenegyespárbajok – kialakult a teljes mezőny

2021-07-07 08:21:56

Magyar idő szerint szerda éjjel játszották le az Arany-kupa selejtezőjének utolsó fordulóját, így kialakult a végleges mezőny. Trinidad és Tobago, valamint Guadeloupe tizenegyesek után jutott tovább, míg Haiti 4–1-es győzelmet aratott.

Trinidad és Tobago Haiti Guatemala Guadeloupe Francia Guyana Bermuda

Arany-kupa: könnyedén jutott a selejtező második körébe Guatemala

2021-07-04 08:21:20

Egy lépéssel közelebb került az Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség (együttesen CONCACAF-zóna) válogatottjainak kétévente esedékes Arany-kupán való indulásához Guatemala, miután a selejtező első körében 4–0-ra legyőzte Guyanát.

Kuba Guyana Guatemala Guadeloupe Francia Guyana CONCACAF

Arany-kupa: sokgólos meccsek, távoli löket – elindultak a selejtezők

2021-07-03 09:01:28

2021. július 10. és augusztus 1. között rendezik meg az Egyesült Államokban Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség (együttesen a CONCACAF-zóna) labdarúgó-válogatottjainak kétévente esedékes kontinenstornáját, az Arany-kupát, amelyre három válogatott selejtezőből vívhatja ki a szereplés lehetőségét. A nyitó meccsen Haiti 6–1-re legyőzte Saint Vincentet, és a Trinidad és Tobago–Montserrat mérkőzés is ugyanilyen eredménnyel végződött. A harmadik selejtezőn született azonban a legtöbb gól, Bermuda ugyanis 8–1-re lesöpörte a pályáról a barbadosi válogatottat.

Trinidad és Tobago Saint Vincent és Grenadine-szigetek Montserrat Haiti CONCACAF Bermuda

16. ARANY-KUPA, 2021 – PROGRAM, EREDMÉNYEK

2021-06-18 20:47:32

2021. július 10. és augusztus 1. között rendezik meg az Egyesült Államokban Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség (együttesen a CONCACAF-zóna) labdarúgó-válogatottjainak kétévente esedékes kontinenstornáját, az Arany-kupát. A címvédő Mexikó.

Mexikó Egyesült Államok Arany-kupa

Arany-kupa: Katar jövőre és 2023-ben is indul a tornán

2020-09-03 09:07:27

Katar labdarúgó-válogatottja jövőre és 2023-ban részt vesz az Arany-kupán, az észak- és közép-amerikai zóna (CONCACAF) kontinenstornáján.