Találatok a úszó Eb címkére

Találatok száma: 481

Úszás: Én nem érmekben gondolkozom! – Hosszú Katinka

2021-05-28 07:12:02

Európa-bajnokság után azért dolgozik keményen Rio háromszoros bajnoka, hogy a Tokióig hátralévő két hónap elég legyen ahhoz, hogy az olimpián a legjobb formában versenyezhessen.

úszó Eb Tokió 2020 Hosszú Katinka

Úszás: Kapás Boglárka kénytelen volt visszafogni magát

2021-05-26 07:44:50

Újra jelentkezett a betegség: Kapás Boglárka kis híján visszalépett a 400 méter gyorstól az Európa-bajnokság záró napján.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb Virth Balázs Kapás Boglárka

Úszás: Sokkal magasabbra tettem a lécet, mint bárki más – Milák Kristóf

2021-05-25 10:47:55

Kielégítő eredményként jellemezte budapesti pillangóúszását Milák Kristóf, aki fő számai mellett kalandozott kicsit másfelé is a Duna Arénában.

úszó Eb vizes Eb Milák Kristóf

Vizes Eb: 15 magyar érem a budapesti kontinensviadalon

2021-05-23 19:26:56

A magyar csapat öt arannyal, négy ezüsttel és hat bronzzal zárta a budapesti vizes Európa-bajnokságot – Milák Kristóf az egyedüli duplázó.

úszó Eb úszás vizes Eb Milák Kristóf Kapás Boglárka Hosszú Katinka

Vizes Eb: Kapás Boglárka bronzérmes 400 méter gyorson

2021-05-23 19:13:09

A budapesti vizes Európa-bajnokság vasárnapi (egyben utolsó) versenynapjának délutánján Kapás Boglárka bronzérmet nyert 400 méteres gyorsúszásban. Késely Ajna a negyedik helyen zárta a finálét, amelyet az olasz Simona Quadarella nyert meg.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb vizes Eb Késely Ajna Kapás Boglárka

Vizes Eb: Burián Katalin bronzérmes 200 méter háton

2021-05-23 18:43:36

A budapesti vizes Európa-bajnokság vasárnapi (egyben utolsó) versenynapjának délutánján Burián Katalin bronzérmet nyert 200 méteres hátúszásban. Szabó-Feltóthy Eszter a 7. helyen zárta a finálét, amelyet az olasz Margherita Panziera nyert meg.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb vizes Eb

Vizes Eb: eddig 14 ezer tesztet végeztek, és kettő lett pozitív

2021-05-21 11:35:17

Eddig 14 ezer PCR-tesztet végeztek el a budapesti vizes Európa-bajnokságon – többek között erről beszélt Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora, az esemény 350 fős egészségügyi csapatának irányítója pénteken az M4 Sport Sporthíradójában.

úszó Eb vizes Eb Merkely Béla

Vizes Eb: Hosszú a 2. legjobb idővel középdöntős 200 vegyesen

2021-05-21 10:32:49

A budapesti vizes Európa-bajnokság pénteki versenynapjának délelőttjén Hosszú Katinka könnyed úszással, a második legjobb idővel jutott be a 200 méteres vegyes úszás középdöntőjébe, amelyben a negyedik idővel kvalifikáló Sebestyén Dalma is érdekelt lesz. A 4x200-as női gyorsváltónk a hatodik idővel került be a délutáni döntőbe.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás vizes Európa-bajnokság vizes Eb Telegdy Ádám

Úszás: Hosszú Katinka a legeredményesebb az Eb-k történetében

2021-05-21 10:07:20

Huszonhárom érmet nyert eddig az úszó Európa-bajnokságokon Hosszú Katinka, ezt a számot 200 vegyesen növelheti tovább.

úszó Eb úszás vizes Eb Sarah Sjöström Hosszú Katinka

Vizes Eb: Az olimpián ez csak a döntőre lesz elég – Kapás az aranyérem után

2021-05-20 19:48:30

A budapesti vizes Eb csütörtök este rendezett úszódöntőinek első számában, a női 200 méter pillangóban Kapás Boglárka megvédte Eb-címét, a második helyen Hosszú Katinka csapott célba. Így értéltek a finálé után.

úszó Eb úszás videó NSO Tv Kós Hubert Kapás Boglárka

Vizes Eb: Ez volt az utolsó világversenyem... hazai pályán – Cseh László

2021-05-20 20:25:17

A budapesti vizes Eb csütörtök este rendezett úszódöntőjében Cseh László a 4., Kós Hubert az 5. lett 200 méter vegyesen. Így értékeltek a finálé után.

úszó Eb úszás Kós Hubert Kapás Boglárka Hosszú Katinka Cseh László

Vizes Eb: Kapás megvédte Európa-bajnoki címét 200 pillangón!

2021-05-20 17:59:44

A budapesti vizes Eb csütörtök este rendezett úszódöntőinek első számában, a női 200 méter pillangóban Kapás Boglárka megvédte Eb-címét, a második helyen Hosszú Katinka csapott célba. Milák Kristóf 200 méter gyorson, Szabó Szebasztián 50 pillangón került a fináléba. Burián Kata (100 m hát) és Halmai Petra (200 m mell) nem került a döntőbe. Cseh László a 4., Kós Hubert az 5. lett 200 méter vegyesen.

úszás vizes Eb Kós Hubert Kapás Boglárka Hosszú Katinka Cseh László

Komolyra forduló lubickolás – a 15 éves Veres Laura az ob után az Eb-n is bizonyítana

2021-05-19 07:23:20

Egy tizenöt esztendős gyulai úszó alaposan meglepte a női gyorsúszómezőnyt a március végi nagymedencés országos bajnokságon: Veres Laura – Hosszú Katinkát is maga mögé utasítva – magabiztos versenyzéssel nyerte meg a 200 métert. A gyulai klub első felnőtt magyar bajnoka sűrű hónapok elé néz, de ha minden a tervei szerint alakul, a tokiói lesz az első olimpia, amelyet nem a tévén keresztül néz végig.

úszó Eb Veres Laura Képes Sport Gyula

Vizes Eb: Nem hinném, hogy a döntőben meg tudom verni Milákot – Kenderesi

2021-05-18 19:49:02

„Túl hamar ítélkeztem” – reagált délelőtti kijelentésére Kenderesi Tamás, miszerint valami lehet, hogy nem kerek. Nos, a 200 méteres pillangóúszás középdöntője után erről szó sem lehetett, hiszen óriási hajrá után, Milák Kristófot is megelőzve a legjobb idővel jutott a döntőbe a budapesti Európa-bajnokságon.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás vizes Eb Milák Kristóf Kenderesi Tamás

Vizes Eb: Késely 4. lett 800-on, Kenderesi a legjobb idővel döntős, megelőzve Milákot

2021-05-18 17:45:03

Késely Ajna a negyedik helyen végzett a 800 méteres gyorsúszásban a budapesti Duna Arénában zajló úszó Európa-bajnokság keddi versenynapján. Kenderesi Tamás a legjobb idővel, Milák Kristóf a második legjobbal jutott be a 200 pillangó döntőjébe, míg Németh Nándor a negyedik legjobb idővel, egyéni csúccsal finalista 100 m gyorson. A nap utolsó döntőjében, a 4x200-as vegyes gyorsváltóban a mieink hatodikok lettek.

úszó Eb vizes Eb Szabó Szebasztián Németh Nándor Milák Kristóf Késely Ajna

Úszó Eb: így tudta meg Hosszú, hogy a világ idei legjobbját úszta!

2021-05-17 19:32:08

Hosszú Katinka nemcsak megnyerte a női 400 méteres vegyes úszás döntőjét a budapesti úszó Európa-bajnokságon, a világ idei legjobb eredményét érte is el! Ezt pedig az NSO Tv-től tudta meg. Videónkból kiderül, hogyan reagált, illetve az élete első felnőtt-világversenyén ezüstérmes Mihályvári-Farkas Viktória is összefoglalta nekünk a napját, amelyről álmában sem gondolta volna, hogy így sikerül.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás Mihályvári-Farkas Viktória Hosszú Katinka 400 vegyes

Vizes Eb: Mihályvári-Farkas A-szintet úszott 400 vegyesen

2021-05-17 12:49:46

Az úszó Európa-bajnokság hétfői első száma rögtön meglepő eredményt hozott magyar szempontból a Duna Arénában, hiszen Hosszú Katinka mellett Mihályvári-Farkas Viktória kvalifikálta magát az esti fináléba 400 vegyesen – ráadásul olimpiai A-szintes idővel.