Újabb X, ezuttal a Szentek otthonában!

2469347 24693472469347 2469347
2012.11.29. 08:11
A csapat újabb döntetlent ért el idegenben. Történt egy kis változás a kezdőben, ugyanis az Everton elleni meccsen a kezdő kapusunk, John Ruddy...

A csapat újabb döntetlent ért el idegenben.A csapat újabb döntetlent ért el idegenben.

Történt egy kis változás a kezdőben, ugyanis az Everton elleni meccsen a kezdő kapusunk, John Ruddy lesérült.

A kezdő csapatunk igy nézett ki: Bunn-Garrido, Bassong, R. Bennett,Whittaker-Pilkington, B. Johnson, Tettey, Snodgrass(88' E. Bennett)-Holt(81' Morison),Hoolahan(91' Howson)

Padon maradt: Rudd, Martin, Jackson és Barnett.

Kiegyenlitett játék volt. Mind a két csapat előtt adódtak lehetőség, bár a Soton veszélyesebben játszott.

A 32. percben egy pontrúgást követően Lambert gólt szerzett. 1-0

Azt azért tegyük hozzá, hogy az egyik Soton játékos kézzel ért bele.

A kanáriak még az első félidő végén kitudtak egyenliteni. A 16 elején szabadrúgást kapott a csapat, amit Snodgrass nagyszerüen betekert a rövid sarokba. 1-1

Holt fejesében benne lett volna a vezető gól, de a fejesét egy Soton védő szögletre mentette. Holt mérgesen a földbe vágta a labdát, mert érzése szerint megint kézezett a Soton.

Bunn-nak is kelett védenie. Puncheon laposan lőtt a hosszúba, de Bunn szépen háritotta.

A második félidőben nem esett gól, a játék mindvégig kiegyenlitett volt. Összességében jogos döntetlen született.

Hughton bandája sorozatban negyedik idegenbeli döntetlenjét érte el.

Következő idegenbeli meccse 2 hét mulva lesz a Swansea otthonában.

Az újabb 1 pont azt jelenti, hogy a kanáriak a 13. helyről várják a vasárnapi Sunderland elleni mérkőzést.

A veretlenségi széria ellenére a csapat egy rossz statisztikát is a magáénak tudhat. A csapat csak 11 gólt szerzett (az Aston Villa is 11-et szerzett), ennél csak a QPR szerzett kevesebbet. Ők 10 szerzett gólt tudnak felmutatni 14 meccs alatt.