Nyertünk az Old Trafford-on!

2469347 24693472469347 2469347
2015.12.20. 12:12
A Norwich City nem kis meglepetést okozva, 2:1-re legyőzte a Manchester United az Old Trafford-on. A Norwich utoljára 1989-ban nyert az Old Traffordon...

A Norwich City nem kis meglepetést okozva, 2:1-re legyőzte a Manchester United az Old Trafford-on.A Norwich City nem kis meglepetést okozva, 2:1-re legyőzte a Manchester United az Old Trafford-on.

A Norwich utoljára 1989-ban nyert az Old Traffordon, 2:1-re. A remek formában lévő Declan Rudd ismét a kezdőben találta magát, a sérült Wisdom helyén Martin kezdett.

A kezdő csapat tehát így nézett ki: Rudd - Martin, R. Bennett, Bassong, Olsson - O'Neil (82' Mulumbu), Tettey - Redmond, Hoolahan (66' Howson), Brady - Jerome (82' Mbokani)

Padon maradt: Ruddy, Whittaker, Dorrans és Vadis.

Az első félidő úgy kezdődött, ahogy az várható volt, a MU játszott fölénybe, de a Norwich veszélyesen kontrázott.

A 22. percben Tettey-nek volt egy komoly lövése, azonban éppen, hogy csak mellé ment.

A 38. percben Redmond labdája eljutott Jerome-hoz, aki egy jó cselt követően berúgta a labdát a kapuba. 0:1!

Jerome visszafogottan ünnepelt, mert gyerekkora óta MU drukker.

A második félidőben is a MU volt fölényben, de a Norwich veszélyesebb helyzeteket vezetett.

Az 54. percben aztán Tettey is gólt lőtt, ezzel már 0:2-re vezetett a Norwich.

Martial ugyan a 66. percben szépített, de a meccs hátralevő részében nem esett gól, így a Norwich megérdemelt három pontot hozott el az Old Trafford-ról.

A goal.com szerint Redmond volt a meccs embere, de Jerome és Mulumbu is nagyot játszott. Lista: ITT.

"Ez egy nagyon fontos győzelem."- kezdte Alex Neil.

"A legtöbb meccsünkön azvolta probléma, hogy rossz döntéseket hoztunk, de már felszámoltuk a hibáinkat. A fiúk ma fantasztikusak voltak és megérdemelten győztek."

Ezzel a győzelemmel a Norwich 3 pontra meglépett a kieső zónától.

A meccs jól mutatta, hogy Mulumbu hasznosabb megoldás lenne szűrőnek, mint O'Neil, aki ismét besárgult.

Hoolahan ma nem alkotott maradandót, de Jerome újra tavalyi önmagát mutatta.

Redmond kezdőbe nevezése jó húzás volt és Tettey is összedte magát.

A Norwich a következő körben a Tottenham otthonába látogat (december 26-ikán), majd (december 28-ikán) az Aston Villa-t fogja fogadni.