NFL: Wardtól megválik a Pittsburgh, a Patriots megtartaná Ochocincót

Vágólapra másolva!
2012.03.01. 10:09
Címkék
Az NFL-ben szereplő Pittsburgh Steelers szerdán bejelentette, hogy megválik Hines Ward elkapótól, aki 14 idényen át szolgálta a pennsylvaniai klubot, amellyel ez idő alatt két Super Bowlt nyert. A New England Patriots ugyanakkor jelezte: szívesen megtartaná még egy idényre Chad Ochocincót, de csak abban az esetben, ha az elkapó beleegyezik fizetése csökkentésébe.

A mindig mosolygós Wardot 1998-ban draftolta a Pittsburgh, amelyből négyszer jutott el a Pro Bowlra a 2006-os Super Bowlon pedig a Legértékesebb Játékosnak választották. A veterán nem akarta befejezni steelerses pályafutását, de nincs más választása.

Chad Ochocinco nem sokat tett hozzá a New England Super Bowl-szerepléssel véget érő idényéhez (15 passzt kapott el a szezon alatt), de a bostoniak meg akarják tartani, hátha a második idényében már hasznosabb szereplő lesz. Ehhez azonban 3 millió dolláros fizetését töredékére kell csökkenteni.

Legfrissebb hírek

Davis-kupa: a címvédő olaszokkal negyeddöntőznek a magyar csapatot búcsúztató osztrákok

Tenisz
10 perce

Továbbra is tagadja a nemi erőszak vádját Thomas Partey

Bajnokok Ligája
25 perce

Kozma István: Szoboszlaiék nem véletlenül a magyar gyerekek kedvencei

Légiósok
25 perce

A Chelsea költött legtöbbet a keretére, öt Premier League-klub jár 1 milliárd felett

Minden más foci
1 órája

A Real Madrid hetekig nem számíthat Alexander-Arnold játékára

Spanyol labdarúgás
1 órája

NB II: szabadrúgással folytatódik a félbeszakadt meccs

Labdarúgó NB II
1 órája

Takács Boglárka nem jutott tovább 200 méteren az atlétikai vb-n

Atlétika
2 órája

Magasból a mélybe, majd újra a csúcsra – íme, a régi-új belga sztárcsapat!

Bajnokok Ligája
2 órája
Ezek is érdekelhetik