NFL: Cutlert megviselte a Giants keménysége, nem játszik vasárnap

2010.10.08. 08:10
Címkék
A New York Giants elleni mérkőzésen elszenvedett agyrázkódása miatt nem játszhat a Carolina Panthers ellen vasárnap Jay Cutler, a Chicago Bears irányítója.

Cutlert nem kímélték a múlt héten a New York-iak, az első félidőben NFL-rekordot jelentő kilenc alkalommal teperték le, miközben passzoláshoz készülődött. Cutlert fizikailag és szellemileg is megviselte a 17–3-as Giants-győzelemmel véget érő találkozó első félideje, ezért nem meglepő, hogy Lovie Smith vezetőedző a pihentetése mellett döntött.

A Carolina elleni összecsapáson Todd Collins irányítja a Bears támadó egységét, a veterán játékos három év után először lesz kezdő.

Legfrissebb hírek

Vb 2026: kisebb rendbontás Buenos Airesben

Foci vb 2026
7 perce

„Egész héten a bírók miatt sírtatok” – Otamendi beszólt Rodrinak a vb-döntő után

Foci vb 2026
10 perce

Bondár Anna 24 helyet rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
22 perce

Kl: egy Fradi–DAC meccs is összejöhet – ebből a körből kaphatnak ellenfelet csapataink

Európa-konferencialiga
35 perce

Szűkítették a Ferencváros lehetséges ellenfeleit az Európa-liga selejtezőjében

Európa-liga
55 perce

Amerikai pite: Spanyolország a világ tetején, úton egy futballdinasztia felé – vb-kibeszélő, döntő

Foci vb 2026
1 órája

Sajtóvisszhang: Csodálatos Spanyolország, csúnya Argentína, gyenge Messi – jó éjszakát a Buenos Aires-i huligánoknak

Foci vb 2026
1 órája

Heti program: rajt a labdarúgó NB I-ben, magyar csapatok a nemzetközi kupákban, F1-es Magyar Nagydíj

Minden más foci
1 órája