Werder: Futácsnak több ajánlata is van a német másodosztályból

Vágólapra másolva!
2010.05.26. 16:16
Címkék
A Werder Bremen magyar futballistáját, Futács Márkót több másodosztályú német csapat is szeretné kölcsönvenni.

„Folynak a tárgyalások a Bremennel, hogy engedjenek el kölcsönbe. Leginkább a német másodosztály jöhet szóba, ahonnan már van is néhány ajánlatom" – mondta a Nemzeti Sport Online-nak Futács Márkó.

Információnk szerint a fiatal labdarúgót nem szívesen engedné el a klub még kölcsönbe sem, Futács azonban mindenképpen szeretne több játéklehetőséghez jutni.

Erwin Koeman, a magyar válogatott szövetségi kapitánya ma délután nyilvános edzést tartott a nemzeti csapat játékosainak, amelyet Futács a helyszínen tekintett meg.

Legfrissebb hírek

A csend hangjai – Ballai Attila publicisztikája

Egyéb egyéni
20 perce

Közös hidak és utak – Deák Zsigmond jegyzete

Minden más foci
20 perce

Gera Zoltán: Szeretem nyugalomban, családi környezetben tölteni az ünnepeket; Deli Betty nagyi: 60 év a lelátókon

E-újság
45 perce

Karácsonyi sportműsor: Afrikai Nemzetek Kupája, angol foci, NBA, NFL és jégkorong

Minden más foci
45 perce

Ligakupa: a Palace a hajrában egyenlített, a tizenegyespárbajt viszont az Arsenal nyerte meg

Angol labdarúgás
47 perce

Az éllovas Hapoel Tel-Aviv Münchenben tíz ponttal legyőzte a Bayernt a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
47 perce

Nicolas Jackson és Cherif Ndiaye szállította Szenegálnak a magabiztos győzelmet az ANK-n

Minden más foci
1 órája

Bundesliga: Manuel Baum marad az Augsburg vezetőedzője – hivatalos

Német labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik