Bayern: a France Football szerint a Chelsea 65 millió eurót ajánl Ribéryért

Vágólapra másolva!
2009.08.28. 13:55
Címkék
A mértékadó France Football értesülései szerint a Chelsea 65 millió eurós ajánlatot tett a Bayern München francia középpályásáért, Franck Ribéryért.
A bajor klub éppen ma jelentette be hivatalosan, hogy megszerezte a Real Madridtól Arjen Robbent, aki ugyanazon a poszton játszik, mint Ribéry.


Mint ismeretes, a francia klasszis legnagyobb kérője eddig a Real Madrid volt, amely spanyol lapértesülések szerint még mindig nem mondott le a futballista megszerzéséről.
Mint ismeretes, a francia klasszis legnagyobb kérője eddig a Real Madrid volt, amely spanyol lapértesülések szerint még mindig nem mondott le a futballista megszerzéséről.

Legfrissebb hírek

Hétfői sportműsor: női kézi NB I, Serie A, Afrika-kupa, darts-vb, Négysáncverseny

Birkózás
3 órája

Humphries nagyszerű meccsen jutott tovább, Van Veen és Van Gerwen is nyert

Egyéb egyéni
3 órája

Stopira – lesz magyar a világbajnokságon!; Tóth Zoltánt Szentmihályi fotójával üldözték

E-újság
3 órája

Kikapott a rájátszásért küzdő Steelers, Panthers és a Buccaneers is – videó

Amerikai sportok
4 órája

Sportőrület-hungarikum – Vincze András publicisztikája

Egyéb egyéni
4 órája

Pakisztáni válogatott játékost szerződtethet a Ferencváros – sajtóhír

Labdarúgó NB I
5 órája

Az év legnézettebb videói: Szoboszlai Dominik találkozása Cristiano Ronaldóval játékoskísérőként, majd ellenfélként

Magyar válogatott
5 órája

Férfi futsal NB I: már hét másodperc után betalált, háromgólos győzelmet aratott a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
6 órája
Ezek is érdekelhetik