Bundesliga: évi 412 millió euró a közvetítési jogokért

2008.11.28. 22:37
Címkék
A következő szezontól évente összesen 412 millió eurót osztanak szét a német első- és másodosztályú labdarúgóklubok között a televíziós jogok értékesítéséből.
Reinhard Rauball, a Német Labdarúgó Liga (DFL) elnöke pénteki sajtótájékoztatóján elmondta, hogy az új megállapodás 2013-ig érvényes. A korábbiakhoz képest annyi változás történik az élvonalban, hogy a hat szombati találkozó közül öt 15.30-kor, egy pedig 18.30-kor kezdődik. Eddig minden meccsen 15.30-kor hangzott fel a kezdő sípszó. „Nagyon nehéz pénzügyi helyzetben példamutató szerződést sikerült kötnünk” – jelentette ki Rauball, aki hozzátette: a jelenleg érvényben lévő szerződés szerint évente 405 millió eurón osztozhattak a klubok.
Legfrissebb hírek

Eastbourne-i tenisztorna: Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar csatából

Tenisz
4 perce

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok

F1
21 perce

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
25 perce

A Pécs és a BEAC női kosárlabdacsapata sem vállalta a nemzetközi kuparészvételt

Kosárlabda
28 perce

Gennaro Gattuso lett a Lazio vezetőedzője

Olasz labdarúgás
58 perce

„Felébresztjük a királyt!” – hajnalban a királyi palotáig vonultak a norvég szurkolók a második győztes meccs után

Foci vb 2026
1 órája

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
1 órája

Vas Blanka nem indul a mezőnyversenyben az országúti kerékpáros ob-n

Kerékpár
1 órája
Ezek is érdekelhetik