D. Á. 2021.02.06 23:30 Frissítve: 2021.02.08 23:34

Vasárnapi sportműsor: jön a tavasz rangadója az NB I-ben

A hét utolsó napján sem maradunk labdarúgó NB I nélkül: a Paks–Budafok és a ZTE–PAFC után FTC–Fehérvár rangadó élőben az NSO-n! Csúcsmérkőzést rendeznek az angol Premier League-ben is, a listavezető Manchester City a Liverpoolhoz látogat. A spanyol élvonalban a Barcelona a Betis vendégeként lép pályára. Jön az NFL nagydöntője, azaz a Super Bowl: a Kansas City Chiefs a Tampa Bay Buccaneersszel küzd meg a Lombardi-trófeáért. Éjjel megkezdődik Melbourne-ben az Australian Open, pályára lép Fucsovics Márton és Babos Tímea is. Lesz még jégkorong, kézilabda és kosárlabda is a vasárnapi programban.

 

FEBRUÁR 7. VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
20. FORDULÓ
14.10:
Paksi FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
16.15: ZTE FC–Puskás Akadémia FC  (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.30: Ferencvárosi TC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II
23. FORDULÓ – élő eredménykövető
14.00:
DEAC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
14.00: Gyirmót FC Győr–Budaörs – élőben az NSO-n!
14.00: FC Ajka–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
14.00: Pécsi MFC–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
14.00: Soroksár SC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
14.00: Dorogi FC–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
13.00:
Tottenham–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport1)
15.00: Wolverhampton–Leicester City (Tv: Spíler1)
17.30: Liverpool–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
20.15: Sheffield United–Chelsea (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
13.00:
Brest–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
15.00: Montpellier–Dijon
15.00: Nice–Angers
15.00: Nimes–Monaco (Tv: Digi Sport3)
15.00: St.-Étienne–Metz
17.00: Nantes–Lille (Tv: Digi Sport3)
21.00: Olympique Marseille–PSG (Tv: Digi Sport2)

KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
AZ 5. HELYÉRT
16.00:
UANL (mexikói)–al-Duhail (katari) (Tv: M4 Sport)
ELŐDÖNTŐ
19.00:
Palmeiras (brazil)–Tigres UANL (mexikói) (Tv: M4 Sport)

NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
15.30:
Hoffenheim–Frankfurt (Tv: Sport2)
Bielefeld–Werder Bremen – elhalasztva

NÉMET 2. BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
13.30:
Fürth–Würzburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
12.30:
Benevento–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
15.00: Milan–Crotone (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Verona (Tv: Digi Sport2)
18.00: Parma–Bologna (Tv: Digi Sport1)
20.45: Lazio–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
14.00:
Real Sociedad–Cádiz (Tv: Spíler2)
16.15: Athletic Bilbao–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Osasuna–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Betis–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBB ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
SUPER BOWL
Hétfő, 0.30:
Tampa Bay Buccaneers–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.20 és 11.20:
Világkupa, Klingenthal (Tv: Eurosport1)

GOLF
21.00:
PGA Tour, Phoenix Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)

HÓDESZKA
9.00:
Világkupa, Bannoje (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC
17.30: Corona Brasov Wolves (romániai)–Titánok
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–UTE
OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
16.30:
EC-KAC (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19 (Tv: Digi Sport2)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HKM Zvolen (szlovák)
NHL, ALAPSZAKASZ
18.00:
Washington Capitals–Philadelphia Flyers (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
16.00:
Odense (dán)–Valcea (román) (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
D-CSOPORT
14.00:
Siófok KC–Dunarea Braila (román) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
14.15:
Csurgói KK–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
Érd–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.00:
Phoenix Suns–Boston Celtics (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–DVTK

SÍFUTÁS
12.30:
Világkupa, Ulricehamn (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
14.20: Világkupa, Klingenthal (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
Shoot Out, 3. és 4. forduló (Tv: Eurosport1, Eurosport2)   
22.00: Shoot Out, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
22.30: Shoot Out, elődöntő (Tv: Eurosport1)
23.00: Shoot Out, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
WTA: Grampians Trophy (Melbourne)
5.00: ATP-torna, Murray River Open (Melbourne), Great Ocean Road Open (Melbourne) (Tv: Eurosport1)
Hétfő, 1.00: Australian Open (Melbourne)
Férfi egyes, 1. forduló
• Benne, kb. 02.30-tól: Fucsovics Márton–Marc Polemans (ausztrál) – élőben az NSO-n!
Női egyes, 1. forduló
• Benne, kb. 02.30-tól: Babos Tímea–Ysaline Bonaventure (belga) – élőben az NSO-n!

ÚSZÁS
FFN Golden Tour, Nizza

VÍZILABDA
NŐI EUROLIGA, SELEJTEZŐ
A-CSOPORT (BUDAPEST)
13.00:
UVSE Hunguest Hotels–Lille (francia)
B-CSOPORT (VERONA)
12.00:
FTC-Telekom Waterpolo–CE Mediterrani (spanyol)
C-CSOPORT (RÓMA)
10.30:
Nice (francia)–BVSC-Zugló

2021.04.20 23:34:23

Minden más foci BACSKAI JÁNOS, POLGÁR LÁSZLÓ

A tabella élére ugorhatott volna az NK Osijek, de odahaza csak egy egyet játszott a címvédő Dinamo Zagrebbel.

2021.04.21 08:59:03

Minden más foci KAMLER JÁNOS

Gyurcsó és Kleinheisler csapata a címvédő és kétpontos előnyben lévő zágrábiakat fogadja.

2021.04.21 00:13:33

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL.Ebben az összefüggésben Mourinhót a Szuperliga-akció első vezéráldozatának is tekinthetjük, főleg miután ő sem rajong a beláthatatlan kimenetelű futballháborúval fenyegető tervért.

2021.04.20 23:53:46

Minden más foci SZELI MÁTYÁS

NS-VÉLEMÉNY.A lázadás pedig további súlyos következményekkel járhat a tizenkét alapító számára.

2021.04.20 08:11:56

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Strandról a dobogó tetejére? • Mi köze Zsolt István egyguldenesének egy Eb-elődöntőhöz?