NL: hiába uralták a mérkőzést a görögök, egy öngóllal kikaptak

2018.11.18. 22:40
A labdarúgó Nemzetek Ligája C-divíziójának 2. csoportjában a görögök hazai pályán hiába futballoztak hatalmas fölényben, Lambropulosz öngóljával 1–0-ra kikaptak Észtországtól, így a harmadik helyen zártak a csoportban Magyarország mögött.

Hatalmas fölényben futballoztak a görögök az első félidőben, mégsem ők örülhettek a szünet előtt. Vaszilisz Lambropulosz ért bele szerencsétlenül az észtek lapos beadásába és a saját kapujába csúsztatta a labdát, így egygólos hátrányban mehettek pihenőre a görögök (0–1).Vaszilisz Lambropulosz ért bele szerencsétlenül az észtek lapos beadásába és a saját kapujába csúsztatta a labdát, így egygólos hátrányban mehettek pihenőre a görögök (0–1).

A második félidőben hasonló fölényben futballoztak a görögök, de hiába próbálkoztak az egész mérkőzésen 28 kapura lövéssel, és birtokolták majdnem 70 százalékban a labdát, nem tudtak gólt szerezni, így a mieink győzelmével csupán a harmadik hely jutott nekik a C-divízió 2. csoportjában.