D. Á. 2020.06.15 16:42 Frissítve: 2020.06.16 17:47

Heti program: újra PL-meccsek élőben, NB I, Bundesliga és La Liga

Az előttünk álló héten visszatér a Premier League! Szerdán Manchester City–Arsenal csúcstalálkozó vár ránk. Kedden és szerdán újabb hétközi fordulót rendeznek az NB I-ben, a német Bundesligában és a spanyol La Ligában. Szerdán eldől az is, hogy a Napoli és a Juventus közül ki nyeri meg az Olasz Kupát. Csütörtökön a Real Madrid a Valenciát látja vendégül. Újabb PL-és La Liga-rangadó következik péntek este: a Manchester United a Tottenhamhez, a Barcelona a Sevillához utazik. Szombaton, az NB I 31. fordulójában FTC–Újpest derbi élőben az NSO-n. Sallai Roland és a Freiburg az Allianz Arénában bizonyíthat a Bayern ellen, míg Gulácsi Péter és Willi Orbán Leipzigje a Dortmund ellen küzdhet meg hazai pályán. A hét utolsó napjára is marad egy angol rangadó: a Liverpool az Evertonnal játszik a Goodison Parkban.

 

JÚNIUS 15., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NÉMET 2. BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
20.30:
 Arminia Bielefeld–Dynamo Dresden – elhalasztott mérkőzés (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
19.30:
Levante–Sevilla (Tv: Spíler2)
22.00: Real Betis–Granada (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1112 (Tv: Sport2)

TENISZ
UTS
17.15:
1. nap (Tv: Eurosport1)


JÚNIUS 16., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I
30. FORDULÓ
19.00:
Kisvárda–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.05:
Budapest Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
18.30:
 Borussia Mönchengladbach–Wolfsburg (Tv: Sport1)
20.30: Freiburg–Hertha BSC  (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.30: Union Berlin–Paderborn
20.30: Werder Bremen–Bayern München (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
19.30:
Getafe–Espanyol (Tv: Spíler2)
19.30: Villarreal–Mallorca
22.00: Barcelona–Leganés (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NORVÉG ELITESERIEN
1. FORDULÓ
18.00:
Aalesund–Molde (Tv: Eurosport1)
20.30: Sarpsborg–Valerenga (Tv: Eurosport1)

ROMÁN LIGA 1
OSZTÁLYOZÓ CSOPORT
4. FORDULÓ
19.00:
Sepsi–Voluntari – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1113 (Tv: Sport2) 

 

JÚNIUS 17., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
30. FORDULÓ
16.55:
Paksi FC–Kaposvári Rákóczi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Mol Fehérvár FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
21.05: Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
19.00:
Aston Villa–Sheffield United (Tv: Spíler1)
21.15: Manchester City–Arsenal (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
18.30:
Eintracht Frankfurt–Schalke (Tv: Sport1)
20.30: Augsburg–Hoffenheim
20.30: Borussia Dortmund–Mainz – élőben az NSO-n!
20.30: Bayer Leverkusen–1. FC Köln
20.30: RB Leipzig–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ KUPA
DÖNTŐ
21.00:
Napoli–Juventus (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
19.30:
Eibar–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
19.30: Real Valladolid–Celta Vigo
22.00: Osasuna–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.00:
DAC–Ruzomberok (Rőzsahegy) – élőben az NSO-n!

HORVÁT 1. HNL
29. FORDULÓ
21.05:
NK Osijek (Eszék)–HNK Gorica – élőben az NSO-n!

NORVÉG ELITESERIEN
1. FORDULÓ
18.00:
 Start–Strömsgodset (Tv: Eurosport1)
20.30: Haugesund–Brann Bergen (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1114 (Tv: Sport2) 

 

JÚNIUS 18., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
PÁRHARC A BAJNOKOK LIGÁJA-INDULÁSÉRT
3. (UTOLSÓ) MÉRKŐZÉS
17.30:
Ferencváros–MTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc állása: 1–1

NÉMET 2. BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
18.30:
Holstein Kiel–Dynamo Dresden (Tv: Sport1)
20.30: Arminia Bielefeld–Darmstadt (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
19.30:
Deportivo Alavés–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
22.00: Real Madrid–Valencia (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
27. FORDULÓ
22.15:
Sporting CP–Tondela (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
11.00:
a női Eb sorsolása (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1115 (Tv: Sport2) 

 

JÚNIUS 19., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
31. FORDULÓ
20.00:
Zalaegerszegi TE FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
19.00:
Norwich City–Southampton (Tv: Spíler1)
21.15: Tottenham Hotspur–Manchester United (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
19.30:
Granada–Villarreal (Tv: Spíler2)
19.30: Mallorca–Leganés
22.00: Sevilla–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
30. FORDULÓ
21.00:
Radnicski Nis–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1116 (Tv: Sport2) 

 

JÚNIUS 20., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
31. FORDULÓ

16.55: Mezőkövesd–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Puskás Akadémia FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.05: Ferencváros–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
13.30:
Watford–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: Brighton–Arsenal (Tv: Digi Sport2)
18.30: West Ham United–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)
20.45: AFC Bournemouth–Crystal Palace (Tv: Digi Sport2)

ANGOL CHAMPIONSHIP
38. FORDULÓ
13.30:
Fulham–Brentford (Tv: Aréna4)
16.00: West Bromwich Albion–Birmingham City (Tv: Aréna4)

NÉMET BUNDESLIGA
33. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Freiburg (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: Fortuna Düsseldorf–Augsburg
15.30: Hertha BSC–Bayer Leverkusen – élőben az NSO-n!
15.30: Hoffenheim–Union Berlin
15.30: 1. FC Köln–Eintracht Frankfurt
15.30: Mainz–Werder Bremen
15.30: Paderborn–Borussia Mönchengladbach
15.30: RB Leipzig–Borussia Dortmund (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
15.30: Schalke–Wolfsburg

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
19.30:
Torino–Parma (Tv: Digi Sport1)
21.45: Hellas Verona–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
14.00:
Espanyol–Levante (Tv: Spíler2)
17.00: Athletic Bilbao–Real Betis (Tv: Spíler2)
19.30: Getafe–Eibar (Tv: Spíler2)
22.00: Atlético Madrid–Real Valladolid (Tv: Spíler2)

HORVÁT 1. HNL
30. FORDULÓ
18.55:
Inter Zapresic–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NORVÉG ELITESERIEN
2. FORDULÓ
20.30:
Molde–Rosenborg (Tv: Eurosport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
28. FORDULÓ
20.00:
Denizlispor–Besiktas (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1117 (Tv: Sport2) 

TENISZ
ADRIA TOUR
14.00 és 18.30:
3. nap (Tv: Eurosport2)
UTS
17.15:
3. nap (Tv: Eurosport1) 

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 3.00:
Curtis Blaydes–Alekszandr Volkov (Tv: Sport1)

 

JÚNIUS 21., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
31. FORDULÓ
19.00:
Kaposvári Rákóczi FC–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.05: Debreceni VSC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
15.00:
Newcastle United–Sheffield United (Tv: Spíler1)
17.15: Aston Villa–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
20.00: Everton–Liverpool (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
38. FORDULÓ
13.00: 
Cardiff City–Leeds United (Tv: Aréna4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
33. FORDULÓ
15.30:
Heidenheim–Hamburger SV (Tv: Sport2)
15.30: Karlsruhe–Arminia Bielefeld (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
19.30:
Atalanta–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
21.45: Internazionale–Sampdoria (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
14.00:
Celta Vigo–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
19.30: Valencia–Osasuna (Tv: Spíler2)
22.00: Real Sociedad–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NORVÉG ELITESERIEN
2. FORDULÓ
20.30:
Brann Bergen–Viking (Tv: Eurosport1)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
FELSŐHÁZ
2. FORDULÓ
20.00:
Spartak Trnava (Nagyszombat)–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
28. FORDULÓ
17.30:
Kasimpasa–Fenerbahce (Tv: Sport2)
20.00: Galatasaray–Gaziantep FK (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1118 (Tv: Sport2)

TENISZ
ADRIA TOUR
14.00 és 18.30:
4. nap (Tv: Eurosport2)
UTS
17.15:
4. nap (Tv: Eurosport1)

2021.01.25 11:02:17

Minden más foci TÓTH ÁDÁM

A járvány évében vizsgált „nagy hatos” megtorpant a gazdasági fejlődésben, írja a KPMG tanulmánya.

2021.01.22 22:24:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK Talán soha, talán a nyáron, és Mbappé lesz az ára, egyelőre „csak” Allit és Keant vehetik meg.

2021.01.23 11:18:45

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

Tizenkét hiányzó, hóemberek, Himnusz: kevesen fogadtak volna a szentgyörgyiek győzelmére.

2021.01.22 20:34:41

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Akarjuk, nem akarjuk, üdvösnek tartjuk vagy sem e fordulatot, a futballról való beszédnek kisebb része az, ami a pályán megesik, igen nagy hányadát e virtuális tér inspirálja, befolyásolja, alakítja ma már.

2021.01.22 13:11:29

Minden más foci H. D.

Ramón Miérez duplázott, az NK Osijek gond nélkül nyert a Lokomotiva Zagreb otthonában.