Bosznia-Hercegovina: nyolcan őrizetbe kerültek bundagyanú miatt

2019.11.11. 12:42
A bosnyák hatóságok hétfőn nyolc személyt őrizetbe vettek futballmérkőzések manipulálásának gyanújával.

„Az érintettek között klubmenedzser, játékvezető és szövetségi tisztségviselő is van” – mondta az állami nyomozó és védelmi hivatal (SIPA) szóvivője Szarajevóban.

A gyanúsítottak az előző szezonban manipulálhattak találkozókat a bajnokság különböző osztályaiban.

 

 

Legfrissebb hírek

Csak a Magyarország–Salvador meccsen hoztak össze több gólt a cserék, mint a Svájc–Bosznia-Hercegovina találkozón – statisztikák

Foci vb 2026
2026.06.18. 23:53

Nincs gól az első félidőben a svájci–bosnyák meccsen

Foci vb 2026
2026.06.18. 21:52

Larin: Akkor szerzek gólt, amikor Kanadának szüksége van rám – reakciók

Foci vb 2026
2026.06.12. 23:50

Videó: a bosnyákoknak szurkoltak az olasz játékosok a Wales elleni tizenegyespárbajban

Foci vb 2026
2026.03.27. 12:47

Bunda- és fogadási botrány Csehországban, élvonalbeli klub és játékvezető is érintett

Minden más foci
2026.03.24. 11:30

Török bundabotrány: tizenegy klub tisztviselői kerültek őrizetbe

Minden más foci
2026.02.21. 14:09

Török bundabotrány: több mint 200 személyt hallgat meg a szövetség fegyelmi bizottsága

Minden más foci
2026.01.07. 17:53

Török bundabotrány: újabb 26 embert letartóztattak

Minden más foci
2025.12.26. 10:52
Ezek is érdekelhetik