Premjer-liga: végzetes volt a 95. perc a Zenit számára

2013.07.21. 13:53
Már nem veretlen a Zenit az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 2013–2014-es idényében: a szentpéterváriak a 95. percben esett góllal 2–1-re kikaptak a Rubin vendégeként a 2. forduló vasárnapi játéknapján.

Sokáig úgy tűnt, hogy az első fordulóban nyerőembernek bizonyuló Danny meccs eleji találata legalább egy pontot hoz a Zenitnek, ám a 95. percben José Rondón befejelte a kazanyiak győztes találatát. A Rubin mindkét góljában (az elsőt Gökdeniz Karadeniz szerezte) szerepet játszott a télen igazolt francia válogatott Yann M'Vila.

A Szpartak Aiden McGeady és Emmanuel Emenike góljával idegenben legyőzte az újonc Uralt, így két forduló után százszázalékos mérleggel áll.

Az FK Krasznodar Koman Vladimir nélkül 2–2-es döntetlent játszott az FK Rosztov vendégeként. A magyar légióst nem nevezték a találkozóra.

Tyerek Groznij–Amkar Perm 1–1
Az élcsoport: 1. Szpartak Moszkva 6 pont, 2. Amkar Perm 4 (3–1), 3. Rosztov 4 (4–3)