Olympiakosz Volosz: Németh K. után Schembri felel a gólokért

Vágólapra másolva!
2011.07.07. 14:16
null
André Schembri már új klubja mezében pózol
Címkék
Az Olympiakosz Volosz hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette André Schembrit, a legutóbb a Ferencvárosnál futballozó támadót, azaz a máltai labdarúgó Szélesi Zoltán csapattársa lesz a jövőben.

 

A támadó bizonyos szempontból Németh Krisztián utódja lesz a klubnál, hiszen az előző idény második felében az Olympiakosz Pireusz kölcsönjátékosaként a Volosznál szerepelt a fiatal magyar csatár.

A klub honlapja a szerződtetés tényén felül bemutatja a futballista eddigi pályafutását, és rögzíti, hogy a máltai két évre kötelezte el magát új együtteséhez.

Schembri kapcsán korábban a Chievót és az Udinesét is emlegették az olasz Serie A-ból, továbbá a görög AEK és PAOK, valamint a lengyel Legia Warszawa is szóba került a 25 éves labdarúgó lehetséges új állomáshelyeként .

 

Legfrissebb hírek

Pénteki sportműsor: Kós Hubert éremért úszik a vizes vb-n; jön az NB I 2. fordulójának nyitánya

Birkózás
44 perce

Hamilton: A Hungaroringnek még nagyon sokáig a naptárban kell lennie; Boczkó: Nem élem meg kudarcként, hogy a hat érem közt nincs arany

E-újság
49 perce

A Benfica tizedszer hódította el a Portugál Szuperkupát

Minden más foci
52 perce

Bolla Bendegúzék kettős győzelemmel jutottak tovább a Kl-ben

Európa-konferencialiga
1 órája

Európa-liga: a veterán kapus több mint egy évet kihagyott, most kivédett egy tizenegyest, majd továbbrúgta csapatát

Európa-liga
1 órája

Bognár György: Nagyon jó ellenfelet ejtettünk ki, felvettük a Mariborral a versenyt

Európa-konferencialiga
1 órája

Négy itt, három ott – Malonyai Péter jegyzete

Bajnokok Ligája
1 órája

95 millió eurós csere? – Cselőtei Márk publicisztikája

Angol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik