Belgium: Fuck off, üzente László Csaba a szüntelenül kritizálóknak

2011.02.02. 14:52
Címkék
László Csaba, a belga labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Charleroi vezetőedzője szokatlanul kemény hangon üzent a munkáját folyamatosan kritizálóknak a Beerschot elleni ma esti bajnokit felvezető sajtótájékoztatón. Keddi kirohanásának híre, főképp a közismerten durva „fuck off” kifejezés bejárta a belga sportportálokat.

„Nem tagadom, pályafutásom legnehezebb időszakát élem – idézik a beszámolók (például a La Meuse) a bajnokság utolsó helyén álló Charleroi trénerét. – Ráadásul mindennap körülbelül húszezer ember gondolja úgy, hogy jobban képes analizálni például a Lierse játékát vagy könnyebben ért szót a játékosaimmal, mint én.”

A belga sajtó megfogalmazásában „heves vérmérsékletűként lefestett, ám eddig meglehetősen nyugodt” László Csaba nem csinált titkot abból, hogy ez éppúgy megviseli, mint az eredménytelenség, vagyis az, hogy őszi kinevezése óta még nem tudott mérkőzést nyerni csapatával, és vészesen sodródik vele a másodosztály felé.

„Minden újságírónak és minden kritikusnak azt javaslom, jöjjenek ki, tanulmányozzák a helyszínen a munkánkat – folytatódik az idézet. – Két hét alatt új csapatot építeni olyan kihívás, aminek bizalom nélkül nem lehet megfelelni. Tudom, hogy nem szabadna így fogalmaznom, de kapja be, aki nem hagyja abba a kritizálást.”

A Charleroi eddig megszerzett nyolc pontjával, nyolc ponttal lemaradva az előtte lévőtől a 16. helyen áll.

Legfrissebb hírek

Az elnök bejelentette: szerződtetik a vb-sztárkapusát, Vozinhát

Minden más foci
2 perce

Hivatalos: Keresztes Krisztián Németországban folyatja

Labdarúgó NB I
6 perce

Nevelőklubja ellen szerezheti meg első NB I-es gólját Soltész Dominik

Labdarúgó NB I
15 perce

A KTE és a Vidi szólhat bele a három borsodi csapat csatájába az egyetlen biztos feljutó helyért – NB II-es beharangozó

Labdarúgó NB II
46 perce

Klopp odaszúrt az újságíróknak: „Láttam, miként bántatok Nagelsmann-nal és Tuchellel”

Német labdarúgás
1 órája

Cibla Flórián sokat gyakorolta, hogyan kell a hosszú felsőbe tekerni a labdát

Európa-konferencialiga
1 órája

Kína legyőzésével hetedik lett női pólóválogatottunk a sydney-i világkupadöntőn

Vízilabda
1 órája

Böde Dániel úgy érzi, jó lenne, ha ma lehetne huszonöt éves

Európa-konferencialiga
1 órája