MLS: a New York Henry után Márquezt is viszi a Barcából

2010.08.01. 22:02
Címkék
A New York Red Bulls vezetősége a keddi sajtótájékoztatóján mutatja be a csapat új szerzeményét, a Barcelonával tegnap szerződést bontó Rafael Márquezt.

Ahogy az korábban is valószínűsíthető volt, a mexikói válogatott védő New Yorkban kötött ki, ahol csatlakozott korábbi barcelonai csapattársához, a francia Thierry Henryhoz.Ahogy az korábban is valószínűsíthető volt, a mexikói válogatott védő New Yorkban kötött ki, ahol csatlakozott korábbi barcelonai csapattársához, a francia Thierry Henryhoz.

A 31 éves Márquez kétéves szerződést köt az MLS-ben szereplő együttessel, amely ingyen szerezte meg.

A védekező középpályásként és középhátvédként is bevethető futballista  2003-ban szerződött a Barcelonához: Spanyolországban négy bajnoki címet, egy kupa- és három Szuperkupa-győzelmet ünnepelhetett, a nemzetközi porondon pedig két Bajnokok Ligája-, egy európai Szuperkupa- és egy klubvilágbajnoki diadalnak volt részese a katalán gárdával.

Legfrissebb hírek

Hári János: Nem terveztem buszozni még egyet Klagenfurtba

Jégkorong
7 perce

Hatalmas egyéni csúcs Sárkány Zalántól, második lett 1650 yard gyorson az egyetemi döntőben

Úszás
10 perce

NHL: Buffalóban nyert rangadót a Bruins, ismét kikapott a Rangers

Amerikai sportok
57 perce

Az egység és a tapasztalat aranyat érhet a vb-pótselejtezőn

Foci vb 2026
1 órája

A hat utolsó – Bodnár Zalán jegyzete

Minden más foci
1 órája

Csütörtöki sportműsor: kezdődik a vb európai pótselejtezője

Minden más foci
8 órája

Jönnek a világbajnoki pótselejtező elődöntői; Kocsis Dominik csalódna, ha a DVSC lecsúszna a dobogóról

E-újság
8 órája

Afrikai bohózat – Moncz Attila publicisztikája

Minden más foci
9 órája
Ezek is érdekelhetik