Észak-Írország: elhunyt a legendás középcsatár, Derek Dougan

Vágólapra másolva!
2007.06.24. 23:10
Címkék
Hatvankilenc éves korában elhunyt Derek Dougan, a Wolverhampton egykori kiváló északír középcsatára, aki részt vett az 1958-as világbajnokságon is.
Dougan pályafutása alatt több mint 120 gólt szerzett a Wolves színeiben, és tagja volt a Ligakupát 1974-ben elnyerő együttesnek is.A Wolverhampton mellett megfordult a Portsmouth, a Blackburn Rovers, az Aston Villa, a Peterborough United és a Leicester City együttesében is.A válogatottban először az 1958-as világbajnokságon a Csehszlovákia elleni meccsen szerepelt, utolsó találkozójára 1973-ban került sor. Összesen 43 alkalommal ölthette magára az északír válogatott mezét.
Legfrissebb hírek

Az újjászületett Barcelona uralta az évet a La Ligában, de kitart a lendület 2026-ra is?

Spanyol labdarúgás
6 perce

Ligue 1: edzőt váltott a pocsék sorozatban levő Nice

Francia labdarúgás
15 perce

Mozgásban az ország: 157 ezer nevezővel idén rekordot döntött, 2026-ban 16 eseménnyel ad lendületet a magyaroknak a Budapest Sportiroda

Atlétika
21 perce

Felmondta a La Ligával kötött kollektív megegyezést a játékosok szakszervezete

Spanyol labdarúgás
39 perce

Cigarettagőzt fújtak az arcába, nagy bajba kerülhet Van der Poel

Kerékpár
41 perce

Egyszer (?) volt, hol nem volt – így láttuk a klubvébét

Minden más foci
45 perce

Heti program: darts-vb, elitligák és NFL

Minden más foci
1 órája

Férfi kosár NB I: Somogyi Ádámé az idény első tripla duplája

Kosárlabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik