Hollandia: Van Gaal hosszabbított az AZ Alkmaarnál

2007.04.02. 16:01
Címkék
Az AZ Alkmaar edzője, Louis van Gaal további két évre kötelezte el magát a holland nemzeti bajnokságban jelenleg harmadik helyezett együtteshez. A tréner szerződése eredetileg 2008 nyarán járt volna le.
Louis Van Gaal megtalálta a számítását Alkmaarban
Louis Van Gaal megtalálta a számítását Alkmaarban
Louis Van Gaal megtalálta a számítását Alkmaarban
Louis Van Gaal megtalálta a számítását Alkmaarban

Az új szerződéssel, ha továbbra is olyan sikeres lesz, mint eddig, akkor 2010-ig töltheti be a vezetőedző pozícióját a klubnál az 1997-2000 között a Barcelonánál edzősködő mester.

Az 55 éves szakember, aki az UEFA-kupa negyeddöntőjébe vezérelte a holland gárdát nagyon jól megállja a helyét a csapatnál, amióta átvette a karmesteri pálcát Co Adriaansétől.

Az előző szezonban a második helyen végzett tanítványaival, jelenleg pedig a harmadik helyen áll a klub öt pontra lemaradva a listavezető PSV-től.

A hír biztosan feldobja a játékosokat a csütörtöki Werder Bremen elleni UEFA-kupa negyeddöntőre készülve.
Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: műteni kell Filipovity Péter térdét

Kosárlabda
11 perce

NB II: Mezőkövesd Zsóry FC–Vasas FC

Labdarúgó NB II
12 perce

Elődöntőbe jutott a címvédő Gyergyó az Erste Ligában

Jégkorong
14 perce

Asztalitenisz: András Csaba megnyerte a varasdi WTT-versenyt

Egyéb egyéni
21 perce

Megszületett az MBH kerékpárcsapatának második idei győzelme

Kerékpár
45 perce

Súlyemelés: Gulyás Milán csúcsjavításban is rekordot állított fel

Utánpótlássport
52 perce

Egy váratlan visszalépés miatt Gálfi Dalma főtáblás Miamiban

Tenisz
1 órája

Sorsolás, gong, Bocskai! – minden készen áll Debrecenben a nemzetközi ökölvívótornára

Ökölvívás
1 órája
Ezek is érdekelhetik