Brazília: sikertelen volt Romario újabb visszatérése

2007.02.08. 10:09
Címkék
Nem tudott segíteni új csapatán, a Vasco da Gamán a 41 éves Romario (képünkön balra). A világbajnok labdarúgó legújabb visszatérése sikertelen volt, a Vasco 2-1-re kikapott az Americától a brazil bajnokságban.

Az 1994-es vb legértékesebb játékosának választott csatár az 58. percben állt be a találkozón, de nem tudta megakadályozni együttese 2-1-es vereségét. A Vascóból két játékost állítottak ki.

A 70-szeres válogatott Romario saját állítása szerint eddig 987 gólt szerzett pályafutása során, és most az a célja, hogy elérje az ezer gólos álomhatárt.

Ezen a találkozón a jelentések szerint két mezszámot is viselt, a 11-est a mez hátára, a 13-ast pedig – amely azt jelzi, hogy hányszor kell még a kapuba találnia, hogy elérje az ezer találatot – a dressz ujjára vasalták.

A Rióban született, Európában a PSV, a Barcelona és a Valencia csapatában is szerepelt támadó negyedszer igazolt a Vascóhoz, ahhoz a klubhoz, amelynél 1985-ben a profi pályafutását elkezdte.
Legfrissebb hírek

Adrian Newey lemond csapatfőnöki posztjáról az Aston Martinnál – sajtóhír

F1
7 perce

Alaposan megbüntette az UEFA a Ferencvárost

Európa-liga
20 perce

Az irániak készülnek a labdarúgó-világbajnokságra

Foci vb 2026
30 perce

Vb 2026: szerződést hosszabbított az írek szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
44 perce

Milánó 2026: Jack Hughes nem kapja meg a korongot, amellyel a győztes gólt szerezte

Téli olimpia 2026
55 perce

„Szinte bepasszolta a labdát a kapuba” – Ten Hag kielemezte Szoboszlai Galatasaray elleni játékát

Bajnokok Ligája
57 perce

Megnyílt a SPIRIT Olimpiai Tanulmányok Kutatási Központ

Egyéb egyéni
59 perce

Márton Gábor sportigazgató lett az NB II-es Szentlőrincnél – hivatalos

Labdarúgó NB II
1 órája
Ezek is érdekelhetik