Ukrajna: négy kiállítás a Dinamo Kijev-Sahtar meccsen

2006.11.07. 00:37
Címkék
Forró hangulatú mérkőzést hozott a Dinamo Kijev-Sahtar Doneck rangadó Ukrajnában.
A találkozón négy kiállítás volt, a Sahtar román edzője, többek között a Sahtar román edzője, Mircea Lucescu is a kiállítás sorsára jutott.Az első piros lapot a vendégcsapat védője, Dmitro Csigrinszkij kapta, aki csúnyán letarolta a hazaiak brazil csatárát, Klébert. Lucescu reklamált az ítélet miatt, így őt is elküldte a bíró a kispadtól.A Dinamo Kijev is tíz emberrel fejezte be a mérkőzést, ugyanis a 68. percben Artem Milevszkij megkapta a második sárga lapját a portugál Paulo Gomes játékvezetőtől.A mérkőzés lefújása után Gomes kiállította az őt szidő Darijo Srnát is a vendégektől. A találkozó egyetlen gólját a Dinamo Kijev üzbég támadója, Maxim Sackih lőtte.A kijeviek győzelmükkel hat pontos előnyre tettek szert a doneckiekkel szemben.
Legfrissebb hírek

Egy félidő után gól nélküli döntetlenre áll Anglia és Ghána

Foci vb 2026
16 perce

Édesanyja halála miatt kihagyja a norvégok elleni csoportrangadót Didier Deschamps

Foci vb 2026
52 perce

Így értékelte Cristiano Ronaldo az üzbégek elleni sikert

Foci vb 2026
53 perce

Elkezdődött az Anglia–Ghána csoportmeccs

Foci vb 2026
1 órája

Cristiano Ronaldo: Azt mondták, hogy vissza kellene vonulnom, de még itt vagyok

Foci vb 2026
1 órája

Ronaldo hatodik vb-jén volt eredményes, miközben harmadik leghosszabb válogatottbeli gólcsendje szakadt meg

Foci vb 2026
1 órája

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n

Minden más foci
1 órája

Vb 2026: Anglia–Ghána 0–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik