Zinedine Zidane Bangladesbe repült

Vágólapra másolva!
2006.11.05. 13:09
Címkék
A világ egyik legsűrűbben lakott és legszegényebb országába, Bangladesbe érkezik hétfőn Zinedine Zidane, a nyáron visszavonult aranylabdás francia labdarúgó.

A világ- és Európa-bajnok, Bajnokok Ligája-győztes futballista Nobel-békedíjas Muhammad Junusz, a nincsteleneknek mikrohiteleket nyújtó bank alapítójának meghívására érkezik a Távol-Keletre.

A FIFA szavazásán háromszor az év legjobbjának megválasztott Zidane szerdán részt vesz azon a dakkai ünnepségen, amelyet egy élelmiszerüzem ültetvényének átadása alkalmából tartanak.

Az említett gyár közös beruházása Junusznak, bankjának, a Grameennek és a francia Danone cégnek. A projekt összeértéke egymillió dollár.
Legfrissebb hírek

Mérkőzéseket dönt el a Liverpoolban Szoboszlai Dominik; Borbély Balázs: A kupadöntő lehetne az évad csúcspontja

E-újság
1 órája

Pénteki sportműsor: FTC–DVTK, Vitek Dárius vb-döntőben birkózik

Minden más foci
1 órája

Nyilvános vergődés – Malonyai Péter publicisztikája

Tenisz
2 órája

Nem sikerült szépen a BL-visszatérés, Sallai Rolandék csúnya vereségbe szaladtak bele Németországban

Bajnokok Ligája
2 órája

Marcus Rashford duplájával a Barcelona nyert a Newcastle vendégeként

Bajnokok Ligája
2 órája

Korai kiállítás döntött, a Manchester City két góllal legyőzte a Napolit

Bajnokok Ligája
2 órája

A Magdeburg nyerte a Barca elleni csúcsrangadót a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
2 órája

Ötgólos meccsen győzte le Romániát, előnnyel utazhat a visszavágóra a magyar futsalválogatott

Magyar válogatott
3 órája
Ezek is érdekelhetik