Egyelőre játékengedély nélkül

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
Vágólapra másolva!
2009.07.22. 00:16
Címkék

Koplárovics Béla és a csapatot már korábban is erősítő Sebők József nélkül kezdte meg a bajnoki szereplést a szlovén élvonal legutóbbi hetedik helyezettje, az NK Nafta. Az ok rendkívül prózai: a két magyar légiós még nem kapta meg a játékengedélyt.

„Nemcsak mi járunk ebben a cipőben, összesen öt-hat játékos nem lépett pályára hasonló okból” – magyarázta lapunk érdeklődésére Koplárovics. A Manchester Unitednek 2002-ben lőtt góljáról elhíresült egykori zalaegerszegi támadó másfél hete tartózkodik a tavasszal éppen csak bennmaradó lendvai klubnál, és e rövid idő alapján úgy érzi: egyéves kölcsönidőszaka eredményes lesz.

„Felkészülési mérkőzésen is tapasztaltam, hogy jobb játékosai vannak a csapatnak, mint amit a tavalyi helyezés alapján gondolhatnánk. A beilleszkedéssel mindenesetre nem lesz gondom, Lendva közel fekszik a magyar határhoz, a keret tagjai közül jó néhányan beszélnek magyarul” –

tette hozzá a Pécsről kölcsönvett 28 éves játékos.

Az idényt a Rudar Velenje elleni 0–2-vel kezdő Nafta szombaton a szintén vereséggel rajtoló Celjét fogadja.

Legfrissebb hírek

Csütörtöki sportműsor: Örményországban lép pályára a magyar válogatott

Minden más foci
2 perce

Győzzünk, hogy ne kelljen számolgatni!; Nadir Benbuali: A Győr a legjobb magyar csapat

E-újság
20 perce

Megszakadt a Zalgiris Kaunas jó sorozata, simán nyert az Olympiakosz a férfi kosár Euroligában

Kosárlabda
36 perce

Zverev a sima vereséget elkerülte, de így is Sinner nyerte kettejük csatáját az ATP-világbajnokságon

Tenisz
1 órája

Szétlövéses sikerrel mutatkozott be Ted Dent a Volán kispadján

Jégkorong
1 órája

Az FTC 41 gólos meccsen szerezte meg harmadik győzelmét a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
1 órája

Európai kézilabdaligák: Albek Anna hét gólt lőtt

Kézilabda
1 órája

Ezüst, piros, fekete – bemutatót tartott az Audi F1-es csapata

F1
1 órája
Ezek is érdekelhetik