Néha a nulla sokat ér

2008.11.26. 00:30
Címkék

A Villarreal és a Manchester United egyszer már hozta a 0–0-t ezen az őszön, de amíg az amolyan bemelegítésnek számított, a mostani idő előtti eredményhirdetéssel ért fel: a megszerzett egy-egy ponttal mindketten továbbjutottak.

Ha gól nem is született a Madrigalban, eseménytelenségre nem panaszkodhattunk. Cristiano Ronaldót valószínűleg tényleg felbosszantotta Marcos Senna minapi beszólása – hogy a portugál jó futballista, mégsem eléggé jó –, hiszen jószerével megállás nélkül dolgoztatta a hazaiak kapuját őrző Diego Lópezt. Labdái azonban jöhettek szabadrúgásból vagy akció végén, López mindig jól számított, így főleg az ő érdeme, hogy a hajrában – Capdevila Ronaldo elleni durvasága miatt – emberhátrányba kerülő spanyolok nem kaptak ki.

A másik mérkőzésen is a vendégcsapatnak volt több gólszerzési lehetősége – a különbség az, hogy az aalborgi mínusz öt fokban született is gól, igaz, semmit sem ért a Celticnek. Szokás szerint, hiszen a zöld-fehérek 18. idegenbeli BL-fellépésükön sem tudtak nyerni. Barry Robson fejesével jó ideig úgy tűnt, végre megtörik az átok, ám a brazil Caca léc alá vágódó bombája és Caldwell öngólja azt jelentette: marad minden a régiben – sőt az UEFA-kupa is elúszott.

Legfrissebb hírek

Tévéshowszerű lebonyolítás és különleges látványelemek a budapesti Atlétikai Világdöntőn

Atlétika
26 perce

A Paksi FC Fehérvárról igazolt szélsőt – hivatalos

Labdarúgó NB I
36 perce

Mesteredző lett Nyéki Balázs

Vízilabda
37 perce

Az Újpest bejelentette a Paksról érkező új szerzeményét

Labdarúgó NB I
51 perce

Pétervári-Molnár C-, Gadányi D-döntős az evezős

Egyéb egyéni
58 perce

Fejes Dániel és Csikós Zsóka is világbajnok Poznanban!

Kajak-kenu
1 órája

Juhász Dorka bízik a vb-továbbjutásban

Kosárlabda
1 órája

Tollaslabda: véget ért a tatabányai U19-es Európa-bajnokság

Utánpótlássport
1 órája