Új csapat a Majorban

M. Cs.M. Cs.
2007.09.06. 00:41
Címkék

Nem lesz könnyű dolga a BSE női együttese szakmai munkáját irányító Farkas Sándornak a következő szezonban. A tavalyi csapatból ugyanis az alapozás augusztus 15-i kezdetén csupán Vida Anna jelentkezett munkára a Városmajorban. Hagara Zsuzsa már szezon közben szülési szabadságra ment, Papp Krisztina és Andó Ivett pedig a nyáron követte a bedobót. Így sürgősen játékosokat kellett – kell – igazolniuk a budaiaknak, hiszen Djelmis Angéla Szolnokra, Horti Dóra Sopronba távozott, és a szerb center, Violeta Vukovics sincs már a klubnál, miként Kosjár Katalinnal sem sikerült megállapodni a hosszabbításról. Fűrész Diána a válogatott keret tagja, az Eb-pótselejtezőkön szerepel, később csatlakozik. Érkezett a szlovák Dagmar Imbergerová Diósgyőrből, Zsovár Orsolya a Zala Volánból, a juniorválogatott Vincze Viktória Kecskemétről, Kiss Gabriella a BEAC-ból. A BSE-vel edz és minden pillanatban aláírhat a tavaly Cegléden kosárlabdázó két kubai kosaras, Licet Castillo, valamint Zuleira Aties. Mellettük a klub saját nevelésű fiataljai gyakorolnak a csapattal. A keret korántsem teljes, még erősítésre vár. Főleg, ha a BSE elindul a Közép-európai Ligában.

Legfrissebb hírek

Arnautovic

Foci vb 2026
2 perce

Lionel Scaloni: Mindenkire szükségünk lehet

Foci vb 2026
8 perce

Kalajdzic a gólörömről: Lehet, hogy orvoshoz kell fordulnom agyrázkódás gyanújával

Foci vb 2026
14 perce

Amerikai pite: Portugália csak magának köszönheti a nehezebb ágat – vb-kibeszélő, 17. nap

Foci vb 2026
32 perce

„Messi, mindig Messi” – az Olé főcíme

Foci vb 2026
39 perce

Rangnick: Még sohasem éltem át hasonlót futballmeccsen!

Foci vb 2026
46 perce

Vb 2026: megvan mind a tizenhat párosítás – mutatjuk az ágrajzot!

Foci vb 2026
51 perce

Ez ám a végjáték! Két gól a 90. perc után, ami megrengette Algériát, Ausztriát – és Iránt… VIDEÓ!

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik