Fontos túra után az MKB

D. T.D. T.
2007.08.15. 23:40
Címkék

Németországi túrája után szerdán már hazai környezetben lépett pályára a férfi bajnoki ezüstérmes MKB Veszprém. „Szakmailag is nagyon fontos időszakon vagyunk túl – foglalta össze a lényeget Mocsai Lajos vezetőedző. – Tizenegy meccset játszottunk, s maradt idő az egyéni képzésre, az erőnlét javítására, a kapusok és a védelem harmonikus együttműködésének fejlesztésére is. Nagyot léptünk előre visszarendeződésben, riválisaink alig tudtak élni a gyors indítás taktikai fegyverével. Persze a hibáink is felszínre kerültek, a Bajnokok Ligája csoportkörének kezdetéig sok mindenben kell még javulnunk. Öszszességében azonban elégedett vagyok, hiszen a BLgyőztes német THW Kiel kivételével senki sem tudott legyőzni bennünket, miközben megszereztük a KEK-győztes Hamburg és a francia Montpellier skalpját is.” Az MKB szerdán hazai közönség előtt is bemutatkozott, a Székelyudvarhely ellen nyert 43–23-ra felkészülési meccsen. A hónap utolsó hetében Londonba látogat az együttes, ahol a 2012-es olimpia jegyében a sportágat népszerűsítő mérkőzést játszik a Császár Gábort is soraiban tudó dán ezüstérmes Viborg ellen.

Legfrissebb hírek

Szobatársa elárulta, szerinte mi vezetett Németh Zsanett halálához

Birkózás
13 perce

Kézilabda: vereség a lengyelek ellen az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
28 perce

A belga kapitány nem biztos benne, hogy jó-e, hogy megnyerték a csoportot

Foci vb 2026
42 perce

Asztalitenisz: András Csaba győzelemmel kezdett a Grand Smash-en

Egyéb egyéni
45 perce

Marcelo Bielsa kikelt magából Uruguay kiesését követően

Foci vb 2026
55 perce

Hat meccs, egy tripla, két dupla – a 16. vb-játéknap 19 gólja egy helyen

Foci vb 2026
1 órája

A zöld-fokiak kapitánya: Kis ország vagyunk, de semmi sem lehetetlen

Foci vb 2026
1 órája

Amerika pite: a világ legjobb játékosa és az aranylabdás is Franciaországnál – vb-kibeszélő, 16. nap

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik