Szolnokon ismételnének

M. Cs.M. Cs.
2007.03.28. 23:48
Címkék

Április 14–15-én Szolnokon rendezik a férfi Magyar Kupa négyes döntőjét. Szombaton először az Olaj játszik az elődöntőben az Albacomp ellen, majd a Körmend és a PVSK csap öszsze a finálé jogáért, vasárnap a két győztes meccsel a serlegért. Kedd délelőtt előbb elkészítették a szövetség székházában a párosítást, azt követően licitáltak az érintettek a rendezési jog elnyerésére. Igazából két csapat – a Szolnok és a Pécs – küzdött a végsőkig a négyes döntő házigazdaszerepéért. Információink szerint – bár jó magyar szokás szerint az érintettek megegyezése szerint az összeg nem publikus – 9 250 000 forintért nyerte el ezt az Olaj KK. „Mindenképpen szerettük volna megrendezni a finálét, s egy ésszerű határon belül addig licitáltunk, ami még elfogadható volt a klub számára” – mondta Tóth Zoltán, a szolnokiak ügyvezető igazgatója. A Tiszaligetben mostanság újra megemelkedett a kosárláz, a csapat első a bajnokságban, s még mindenki élénken emlékszik az alföldi városban arra, amikor öt éve először rendeztek ott MK-döntőt. Akkor ugyanis az Olaj meg sem állt a végső diadalig.

Legfrissebb hírek

A Club Necaxa kispadjáról: ezért más Uruguay és Mexikó futballja

Foci vb 2026
6 perce

Gakpo gyászol, de marad a holland válogatottal

Foci vb 2026
19 perce

Kézilabda: jó hangulatban fejlődnek a tatabányai kis tigrisek

Utánpótlássport
24 perce

Az uruguayiak repülni fognak – de nem együtt

Foci vb 2026
34 perce

Videó: Cristiano Ronaldo nem állt meg az újságíróknak, de röviden reagált a Kolumbia elleni döntetlenre

Foci vb 2026
51 perce

Strandkézilabda-vb: nyolcadik lett a magyar válogatott

Kézilabda
1 órája

Ibrahimovicnál egyértelmű, ki a vb fő esélyese

Foci vb 2026
1 órája

„Különleges érzés” – a meccs legjobbjának megválasztott Mahrez az első vb-góljáról

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik