Sokat lőttek és kaptak

Bajzát RafaelBajzát Rafael
2006.02.18. 02:47
A szolnokiak 4-3-nál vezetést szereztek, és egészen 7–7-ig tartották a lépést a hazaiakkal. A második negyed hajrájában Kis Gáborék megléptek ellenfelüktől, a fordulás után két perc alatt esett három egri találat pedig eldöntötte a mérkőzés sorsát. BRENDON-FENSTHERM-ZF-EGER - SZOLNOKI FŐISKOLA VSC 20–14 (4–4, 6–3, 7–4, 3–3)
Eger, 300 néző. V: Kiszelly, Donauer
EGER: Jászberényi – Császár 2, KISS CS. 4, Matajsz 1, Decker Á. 1, Nyéki, Baco 2. Cs: Decker A. (kapus), Bálint 1, GÓR-NAGY 3, KIS G. 5, Petrovai, Seress 1, Czigány. Edző: Gerendás György, Tóth Kálmán
SZOLNOK: Veres - Ridzyk 2, CSEH 3, BABAY 3, Pataki, Bell 1, Balogh 1. Cs: Gárdonyi (kapus), Mohi 1, Broome, Kistamás, Tankó-Ádám, Hangay R. 1, HANGAY Z. 2. Edző: Lukács Dénes
Gól – emberelőnyből: 12/7, ill. 12/6 Ötméteresből: 2/2, ill. –
Kipontozódott: Petrovai (20. p.), Mohi (25. p.), Cseh (26. p.)

Mestermérleg
Gerendás György: – Ha néhány év múlva erről a mérkőzésről eszembe jut valami, az a szolnokiak tetszetős játéka lesz.
Lukács Dénes: – Ilyen teljesítménnyel sok csapat ellen meglepetést szereznénk.