Ez kínos pofon volt

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
2006.01.22. 03:27
Címkék
Viharos utazás és kellemetlen előzmények után érkezett meg a magyar bajnok az aalborgi csarnokba, ahova a hóförgeteg miatt a Rudinsky, Podlucky szlovák bírókettősnek nem sikerült eljutnia. Ezért aztán a közelben barátságos férfitornán közreműködő Hansson, Olsson duót jelölte ki az európai szövetség a bíráskodásra.

A bonyodalmak miatt 50 perc késéssel kezdődött az aalborgi találkozó, amelyen a dán csapat nem sok esélyt adott a magyar bajnoknak. A Győr nem találta meg az Aalborg kontrajátékának ellenszerét, ráadásul sorra kimaradtak a helyzetei. A vendégek gyengén védekeztek, és ziccerek sokaságát hagyták ki, a hazaiak pedig tetszés szerint lőtték góljaikat. Görbicz Anita hetesből lőtt találatával sikerült elkerülnie a Győrnek a tízgólos vereséget. A Győr január 29-én Volgográdban lép pályára a BL-ben.

Mestermérleg
Christian Dalmose: – Ellenfelünk nem találta meg kontrákra épülő játékunk ellenszerét. Játékosaim akarata, higgadtsága, hozzáállása minden dicséretet megérdemel.
Róth Kálmán: – Harmincnyolc kapott góllal sehol sem lehet nyerni, és ezért a velünk különösen szigorú bírók sem hibáztathatók. A kezdés körüli bonyodalmaknak sem lett volna szabad befolyásolniuk profi játékosainkat. Katasztrofálisan védekeztünk, de ha ziccereinknek legalább a felét belőjük, szorosabb lenne a végeredmény.

Az állás
1. Aalborg32198–885
2. K. Szkopje311188–793
3. D. Volgográd32154–562
4. Győr31276–932
Legfrissebb hírek

Tuboly Máté: Nagy megtiszteltetés a DAC csapatkapitányának lenni

Minden más foci
6 perce

Román Kupa: Szalay Szabolcs továbblőtte a Csíkszeredát

Minden más foci
27 perce

Két győzelem kell a továbbjutáshoz a női röplabda Eb-n

Röplabda
37 perce

Vezet a Fradi Törökországban – Trabzonspor–Ferencváros El-selejtező

Európa-liga
47 perce

Szalah az egyik, Joseph a másik oldalon a Trabzonspor–FTC mérkőzésen – kezdőcsapatok

Európa-liga
1 órája

Simicska továbbjutott díjugratásban a lovas-világjátékokon

Egyéb egyéni
1 órája

Baráth Péter: Most érzem magam a legjobb formában

Légiósok
1 órája

Ökölvívás: Petrimán Patrícia bronzérmes az U19-es Európa-bajnokságon

Utánpótlássport
2 órája