A nagy durranás odébb van

P. T.P. T.
2005.11.13. 00:45
Címkék
Juhász Roland ezen a meccsen a földön és a levegôben is verhetetlen volt
Juhász Roland ezen a meccsen a földön és a levegôben is verhetetlen volt
Juhász Roland ezen a meccsen a földön és a levegôben is verhetetlen volt
Juhász Roland ezen a meccsen a földön és a levegôben is verhetetlen volt
Juhász Roland ezen a meccsen a földön és a levegôben is verhetetlen volt
Juhász Roland ezen a meccsen a földön és a levegôben is verhetetlen volt
Ha hiszünk Nyilasi Tibor értékelésének (és miért ne hinnénk, hiszen 70-szeres válogatott, ezüstcipős korábbi kiválóságról van szó), akkor "…Juhász Roland világklasszis produkciót nyújtott Olaszország ellen". A magunk részéről nem is fűznénk ehhez bővebb kommentárt, megteszi ezt helyettünk a bók címzettje:

"Nagyon örülök, hogy Nyilasi Tibor ilyen jónak ítélte a teljesítményemet, számomra nagyon sokat jelentenek ezek a szavak – reagált a kétségkívül nem mindennapi dicséretre a pályán csak a meccs végére leereszkedő hatalmas ködben el-eltűnő középső védő. – Ám engedtessék meg, hogy azt mondjam: kicsit túlzás ez a kedvező kritika, mert én úgy éreztem, hogy a találkozó elején kapkodó volt a játékom. A lefújást követően viszont hiányérzetem volt – és ahogy elnéztem, a többieknek is –, mert bár a kontinens legjobbja állt velünk szemben, megnyerhettük volna a mérkőzést."

Az Európa-bajnok elleni tisztes helytállás elégedettséget váltott ki Juhász Rolandból, amit némileg tompított az elmaradt győzelem miattii keserűség. Utóbb aztán előbújt belőle az optimizmus, és közölte, még így is nagy esély van a továbbjutásra. Ha nem a válogatottat, akkor az Anderlechtet erősítő hátvéd abból indul ki, hogy "…az olaszok bizonyára sokat támadnak majd hazai pályán, de ha egy kontra végén eredményesek leszünk, az elég is lehet a sikerhez."

Hogy Juhász Roland valóban bizakodó, azt jelzi: az Üllői úti összecsapást sugárzó sporttelevízió munkatársai egy üveg pezsgővel jutalmazták mint a mezőny legjobbját, azonban a koccintásra még várni kell, mert "…a finom ital egyelőre a hűtőben pihen". Remélhetőleg nem sokáig, hiszen "…szeretném, ha mihamarabb felbonthatnánk. Szívem szerint én kedd este kerítenék sort erre".
Legfrissebb hírek

Már a hosszabbítást tervezik a szövetségi kapitánnyal

Foci vb 2026
35 perce

Cristiano Ronaldo duplázott, Munoz és Budimir találata is három pontot ért – a 13. játéknap 7 gólja egy helyen

Foci vb 2026
42 perce

Daniel Munoz lett a Kolumbia–Kongó meccs legjobbja

Foci vb 2026
1 órája

Daniel Munoz James Rodríguez nyomdokaiba lépett – statisztikák

Foci vb 2026
1 órája

A hajrában szerzett góllal verte meg Kolumbia a Kongói DK-t – videó

Foci vb 2026
1 órája

Kolumbia is megszenvedett, de Munoz góljával legyőzte Kongót és továbbjutott

Foci vb 2026
1 órája

Vége: Kolumbia csak kiharcolta a Kongói DK elleni győzelmet

Foci vb 2026
1 órája

Romlik az impozáns gólátlag – iksz a félidőben

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik