F1: Button és Liuzzi tivornyájától hangos az angol sajtó

2005.05.04. 18:35
Címkék
A londoni Umbaba éjszakai bárban keltett óriási feltűnést Jenson Button (jobbra) és Vitantonio Liuzzi (balra, lent). A BAR-Honda első számú versenyzője, és a Red Bull-Cosworth olasz tesztpilótája a szemtanúk szerint ivászatban és táncban rendezett versenyt, és több mint 500 fontot (184 ezer forintot) fizettek ki vodkára.
"A két pilóta külön-külön tűnt fel a haverjai társaságában - idézte a Daily Mirror című napilap az egyik szemtanút. - Fél órán belül úgy döntöttek, hogy ivóversenyt rendeznek. Mindketten több üveg Grey Goose vodkát 'vertek be', de Jenson (Button) később koktélozni kezdett. Vitantonio megijedt a mojitóktól, így kétségtelen, hogy Jenson egy nullra győzött."

A bulinak azonban ezzel még nem volt vége, ugyanis a két pilóta tökrészegen táncversenyt rendezett.

"Hisztérikus jelenetek voltak - folytatta a Daily Mirror informátora. - Mindketten ott tántorogtak a táncparketten, de aztán Jenson meglepte a riválisát azokkal a mókás John Travolta-mozdulatokkal. Mindketten halálosan komolyan vették a dolgot, miközben a klubban mulatozók körbeállták őket, kiáltoztak és tapsoltak."

"Jenson különösen szeret Jay-Z és Linkin Park rock-house mixeire 'örömködni'. Vitantoniónak pedig végül el kellett ismernie a vereséget, amikor Jenson a klubban lévő többi embert arra biztatta, hogy vele vonatozzanak. Körülbelül tizenkét ember csatlakozott hozzá a konga ütemére, és Vitantoniónak is csatlakoznia kellett."

Az F1Racing.net szerint ez már nem az első alkalom volt, hogy Jenson Button tivornyái nyilvánosságra kerültek, múlt héten ugyanis David Coultharddal együtt rendezett hasonló "orgiát" egy szórakozóhelyen.
Legfrissebb hírek

Vb 2016, a 16 közé jutásért: Anglia–Kongói DK

Foci vb 2026
3 perce

„Senkit sem érdekelt, amit tudok” – Bielsa feszült hangulatú sajtótájékoztatón búcsúzott Uruguaytól

Foci vb 2026
5 perce

A Cadillac amerikai fényezéssel ünnepel a Brit Nagydíjon – képek

F1
11 perce

Horvát korosztályos válogatott belső védőt igazolt a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
20 perce

Jan Vertonghen, Kassai sípszavára indult a jubileumi meccs – az első 100-szorosok, 23. rész

Képes Sport
23 perce

Szánthó Regő a Niké Liga újoncánál folytatja

Légiósok
24 perce

Kongói drukker állt az angol szurkolói „vonat” élére

Foci vb 2026
34 perce

Reuvers nem lép pályára a magyar válogatottban a vb-selejtező júliusi meccsein

Kosárlabda
48 perce
Ezek is érdekelhetik