Figyeljünk Lincolnra!

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
Vágólapra másolva!
2004.11.07. 22:07
Címkék
Összébb rázódott a német élvonal élcsoportja - avagy párba álltak a legjobb Bundesliga-csapatok.
A Schalke, óriási hajrát kivágva, 2-1-re nyert Hamburgban, ezzel ugyan nem tudta leváltani a wolfsburgiakat az élről, de pontszámban (24-24) befogta őket. A Stuttgart is ugyanannyi pontot (23-23) számlál már, mint a Bayern, miután - ugyancsak tegnap este - 4-0-ra elpáholta a sereghajtó Rostockot. (Van két 20 pontos együttesünk is: a Werder az ötödik, a Hannover hatodik.)
Nem sok hiányzott, hogy a Ferencváros UEFA-kupa-ellenfelének ötös sikersorozata megszakadjon, Lincoln azonban - miután az Aílton helyére beálló Hanke két perccel korábban közelről egyenlített - a 81. percben bevitte a győztes találatot. Figyelem, ferencvárosiak: a brazil játékmester negyedszer volt eredményes az utóbbi öt bajnokiján!
Szabics Imre nem lépett pályára a VfB-ben, amely nem izzadt meg a Hansa ellen. Szegény embert még az ág is húzta: a rostocki Rydlewicz 2-0-s hazai vezetésnél büntetőt hibázott.

Tv: a Sport1 ma 21.30-kor közvetíti a 12. forduló összefoglalóját
Legfrissebb hírek

Bravúros MÁV Előre-, sima TFSE- és Vasas-siker a női röplabda Extraligában

Röplabda
10 perce

Minden elődöntős hely elkelt a vegyes párosoknál curlingben a téli olimpián

Téli olimpia 2026
14 perce

Női kosárlabda NB I: megvan a Szigetszentmiklós második győzelme

Kosárlabda
27 perce

La Liga: Valencia–Real Madrid

Spanyol labdarúgás
49 perce

Női kézi El: Korsós Dorina négy gólt dobott a bukaresti Rapid győzelmekor

Kézilabda
57 perce

Haaland: Csak adták volna meg a gólt, és ne állították volna ki Szoboszlait

Angol labdarúgás
1 órája

La Liga: a vártnál nehezebben verte meg a Levantét a Bilbao, otthon kapott ki az Atleti

Spanyol labdarúgás
1 órája

Férfi röplabda Extraliga: a Vegyész nyerte a vasárnapi rangadót

Röplabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik