Tekintélyes játékoslista

2004.03.23. 20:31
Címkék
"Én készen állok a Juventusra, és miután úgy érzem, hogy a torinói csapat éppen most zár le egy nagy ciklust, szívesen kezdeném el az új építését. Nem vagyok már fiatal, és ha most nem megyek el Veronából, akkor örökre a Chievo edzője maradok  jelentette ki Del Neri.
Juve: Tatarozás vagy újjáépítés?
Nem bírják a Milan tempóját
Gyengén megy a rangadókon

A francia tréner a következőt mondta: – Egyelőre a Monaco edzője vagyok, de egy percig sem tagadom, hogy egyszer szívesen dolgoznék majd a Juvénál." (Michel Platini, a Juve egykori világklasszis 10-ese szerint egyébként Deschamps még nem érett meg arra, hogy a Juve szakvezetője legyen.)
A jól értesültek tudni vélik, az új edzővel – bárki legyen is az – számos új játékos is érkezik majd. A lehetséges jelöltek? A teljesség igénye nélkül Kapo, Mexés, Pedretti, Squillaci, Evra, Ibrahimovic, Cavenaghi, Grygera, Trabelszi, Maxwell, Fernando Torres, Van der Vaart, Fiore, Corradi, Gilardino, Bonera, Ferrari, Vieri, Perrotta, Pizarro, és ki tudja, hogy még ki mindenki.
Végül pedig ne felejtsük el megemlíteni, hogy a Juventus részéről megszólalók nem győzik hangsúlyozni: szó sincsen krízisről, csupán az történt, hogy két győztes év után ebben az idényben nem jött ki annyira a lépés, ezért aztán nincs is szükség újjáépítésre, legfeljebb egy kis tatarozásra.
Néhány hónap múlva megtudjuk, hogy mekkora erőkkel vonulnak fel a munkaterületre.
Legfrissebb hírek

Kanadával, az Egyesült Államokkal és Szlovákiával is meccsel a magyar jégkorong-válogatott a 2027-es vb-n

Jégkorong
23 perce

Vb 2026: Pintér Dániel nagy napja – edzésre a világbajnoki kerettel

Foci vb 2026
36 perce

3x3-as kosárlabda-vb: győzelem Mongólia ellen, rájátszásban a magyarok Varsóban

Kosárlabda
53 perce

Felkészülés: Gyökeres betalált, döntetlennel hangoltak a vb-re a svédek

Foci vb 2026
1 órája

Belgium és Olaszország vívja az U17-es labdarúgó Eb döntőjét

Minden más foci
1 órája

Nagyon jó hírt posztolt a súlyos betegséggel küzdő Zsiga Gyula

Kézilabda
1 órája

Hivatalos: Szabics Imre távozik az egyiptomi Al-Ahlitól

Minden más foci
1 órája

Gróf és Gartenmann is elbúcsúzott – a kapus elmondta, nem tervez felhagyni a labdarúgással

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik