7.5 milliót kaptak a nyugdíjasok

VAD DEZSŐVAD DEZSŐ
2003.12.02. 21:37
Címkék
"Ilyenkor karácsony előtt már nagyon várjuk a meghívást  mondta Kóczián József, az ötvenes évek egykori sokszoros asztalitenisz világbajnoka, majd hozzátette  természetesen a borítéknak is örülünk, az mindig jól jön, de legalább ilyen jó dolog, hogy találkozhatunk a régi barátokkal, sporttársakkal, és feleleveníthetjük az egykori szép napokat.
Az immár évek óta szokásos ajándékozáson harmincnégy nyugdíjas világbajnok, s tizennyolc egykori kiváló edző, szakember randevúzott a Régi Sipos étteremben. Tizenhárom özvegyet, olyan kiváló sportemberek hozzátartozóit, mint például Czibor Zoltánnét vagy Sidó Ferencnét pedig a pénzespostás keresi fel. Hatvanöten összesen 7.5 millió forintnak örülhettek, méghozzá adómentesen, a Mező Ferenc Közalapítvány Kuratóriumának jóvoltából. Zsivótzky Gyula, a kuratórium alelnöke a jelenlévő olimpiai bajnoktársai, Juhász Katalin, Buzánszky Jenő, Dömötör Zoltán és Nagy Imre nevében köszöntötte a meghívottakat. A megjelentek sajnálták, hogy elnökük, a jó ideje betegeskedő Lemhényi Dezső nem lehetett velük, s mielőbbi gyógyulást kívántak a népszerű Butykó mesternek, aki oly sokat tett társaiért.
Legfrissebb hírek

Belgium csoportelső lett, Egyiptom nem bírt Iránnal

Foci vb 2026
15 perce

Belgium ötöt vágott Új-Zélandnak, így csoportelső lett

Foci vb 2026
24 perce

A magyar triatlon ünnepi hétvégéje

Képes Sport
57 perce

Videó: így ünnepelték továbbjutásukat a csodatévő zöld-fokiak

Foci vb 2026
1 órája

A félidő után Egyiptom és Belgium áll továbbjutásra

Foci vb 2026
1 órája

Videók: potyogtak a gólok a G-csoport két zárómeccsének első félidejében

Foci vb 2026
1 órája

Nem Bielsa döntött Muslera lecseréléséről

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Vozinha legendák mellé ért; a spanyolok 16 éve nem látott mutatvánnyal rukkoltak elő

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik