Krsztajics távozik?
BRÉMA. Elképzelhetô, hogy Mladen Krsztajics távozik a Werder Bremen együttesétôl. A nyáron az Arsenal által is csábított szerb-montenegrói védô azt nehezményezi, hogy a klub vezérkara hónapok óta csak hitegeti azzal, hogy meghoszszabbítja az idény végén lejáró szerzôdését. Lisztes Krisztián csapattársának több német és külföldi klubtól is van ajánlata.
Elber a Lyont választotta
Giovane Elber Franciaországba szerződött.A hírben semmi meglepő sincs, hiszen azt gyakorlatilag Roy Makaay megszerzése óta tudni lehetett, hogy a Bayern München brazil támadóját több francia klub is megkereste. Közülük szinte végig a Monaco volt a legesélyesebb a futballista megszerzésére, aztán teljesen váratlanul a Lyon lett a befutó. "A Lyon a nyertes. Ha az orvosi vizsgálatokon minden rendben lesz, aláírhatjuk a szerződést nyilatkozta a ZDF televíziós társaságnak Uli Hoeness, a Bayern menedzsere.

A németbôl a francia bajnokcsapatba igazoló Giovane Elber hat év után vesz búcsút a Bayern München szurkolótáborától

A németbôl a francia bajnokcsapatba igazoló Giovane Elber hat év után vesz búcsút a Bayern München szurkolótáborától
Azt már szerda délelőtt sejteni lehetett, hogy a brazil ügyében fejlemények várhatóak, hiszen Hoeness kijelentette, legkésőbb csütörtökig eldől Elber sorsa, míg a csatár a következőket mondta: "Elmegyek, ez már biztos. Már tíz napja tárgyalok a Monacóval és a Lyonnal. Nem akarok mindenáron menni, kedden a menedzser is azt mondta, ha akarok, nyugodtan maradhatok. De a Bayernnek nem rossz, ha távozom.”
"Hatalmas dilemmában voltam, mert én is Elber-rajongó vagyok. Giovane hatalmas szolgálatokat tett a Bayernnek, amelyeket sohasem felejtünk el. Pozitív kisugárzású játékos, akit méltóképp akarunk elbúcsúztatni. Jövőre búcsúmeccset szervezünk neki, mindenképpen óriási ünneplésben részesítjük” – mondta a távozóról Hoeness.
A szurkolók ugyanakkor nem fogadták kitörő örömmel a hírt. A gárda szerdai edzésén a következő transzparenst függesztették ki: "Inkább FC Hollywood Elberrel, mint FC Bayern Elber nélkül.” A Sport1.de internetes oldal körkérdése szerint az olvasók 62.4 százaléka azt szerette volna, ha a brazil Münchenben marad, és megpróbálja további trófeákhoz segíteni a klubot.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik








