Kerékpár - A Coast újra versenyezhet

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
Vágólapra másolva!
2003.03.20. 22:47
Címkék
58. Nokere–Koerse
(1.3-as kategória, Belgium, 193 km)

A végeredmény: 1. Matthé Pronk (holland, Bankgiroloterij) 4:24:00, 2. Backstedt (svéd, Fakta) azonos idôvel, 3. Van Dijck (belga, Palmans) a. i.
58. Nokere–Koerse
(1.3-as kategória, Belgium, 193 km)

A végeredmény: 1. Matthé Pronk (holland, Bankgiroloterij) 4:24:00, 2. Backstedt (svéd, Fakta) azonos idôvel, 3. Van Dijck (belga, Palmans) a. i.
A Nemzetközi Kerékpáros-szövetség (UCI) visszaadta a Coast versenyzési engedélyét. A német csapat működését március elején azért függesztették fel, mert versenyzőinek nem utalta át a januári és februári fizetést. Az esseni klub időközben törlesztette adósságait, s így a Coast is részt vehet az országúti Világkupa-sorozat első futamán, a szombati Milánó–San Remón. Az olasz viadalon természetesen még nem indul a német Jan Ullrich, az olimpiai és világbajnok, Tour de France-győztes kerekesnek ugyanis vasárnap jár le az eltiltása, amelyet drogtabletták fogyasztásáért kapott. Könnyen elképzelhető azonban, hogy Ullrich később sem húzza fel a Coast mezét, a német sztár és a klub ugyanis még mindig nem írta alá hároméves szerződését. Ullrich most határidőt szabott a Coast vezetőinek: amennyiben március végéig nem rendeződik megnyugtatóan a csapat anyagi helyzete, máshol folytatja pályafutását. Amint arról már beszámoltunk, Ullrich kérői között van Bodrogi László együttese, a belga Quick Step-Davitamon, de élénken érdeklődik a dán CSC, az olasz Saeco és a svájci Phonak is.
Legfrissebb hírek

Cseh ellenfelet győzött le a Paks El-ellenfele

Minden más foci
3 perce

Junior tájfutó-vb: célfotóval bronzérmes a magyar sprintváltó

Egyéb egyéni
8 perce

Strandröplabda: nem jutott négy közé a címvédő Nyíregyházán

Röplabda
11 perce

Portugál sztáredző veszi át Cristiano Ronaldóék irányítását – sajtóhír

Minden más foci
13 perce

Felkészülés: a Kisvárda az első, az MTK a 90. percben szerezte a győztes gólját

Labdarúgó NB I
25 perce

Junior öttusa-vb: egy magyar a férfi döntőben Székesfehérváron

Egyéb egyéni
28 perce

Révész Bulcsú bravúros győzelemmel a sznúker British Open főtáblájára jutott

Egyéb egyéni
35 perce

„Nem tervezek harmadikként zárni” – Piastri frusztrált volt az időmérő után

F1
39 perce
Ezek is érdekelhetik