0
Zalaegerszeg

95'
VÉGE

Vége a mérkőzésnek, a Kisvárda megérdemelten nyert, mert jobban akarta a győzelmet. 1–0

91'

Lucas legurítását Ilievszki lőtte kicsivel fölé.

90'

Camaj tartotta meg a labdát a zalaegerszegi tizenhatoson belül, aztán önző volt, rossz volt a lövése.

89'
CSERE

A hosszabbításra Németh Dániel jött Szafronov helyére.

88'
CSERE

Kisvárdai csere, Mesanovic le, Szpaszics be.

86'

Camaj lőtte el 17 méterről, célba vette a bal alsót, Dombó viszont remek vetődéssel védett.

81'
CSERE

Cipetics lejött, Rubus bejött.

80'
CSERE

Ez is egy vendégcsere: Bedi helyére Medgyes állt be.

79'
CSERE

Újabb ZTE-csere, Szendrei helyett jött Sajbán.

78'
CSERE

Hazai csere. Nikolov helyére Makowski állt.

71'
CSERE

Cserélt a Kisvárda, Melnik helyén Navrátil folytatja.

64'

Nikolov jobb oldali szöglete teljesen egyedül találta meg Cipeticet, aki meg is nézhette, hová fejel, viszont a kaput sem találta el 8 méterről.

62'

Jó lövés szép védéssel! Mim 16 méterről remekül tekert, Petkovics azonban kitolta a labdát a léc alól.

57'

Az utóbbi időben jóval veszélyesebb a Kisvárda, nagy lehetőség azonban nem adódott a hazaiak előtt.

55'

1585 néző figyeli a helyszínen az eseményeket.

53'

Mim adott remek passzt Croizet-nak, aki 15 méterről kapura fordult, de csúnyán ellőtt a jobb kapufa mellé.

47'
CSERE

A szünet másik zalaegerszegi változtatása, hogy Kiss helyett Vogyicska folytatja.

47'
CSERE

A Kisvárda is cserélt, Filipovic helyén Ilievszki folytatja.

47'
CSERE

A szünetben cserélt a ZTE, Gruber helyére Croizet érkezett.

46'
Második félidő

Elkezdődött a második félidő.

45'
Szünet

Vége az első félidőnek. Szerény teljesítmények mindkét oldalon, de a hazaiak legalább vezetnek. 1–0

41'
GÓL

GÓÓÓÓL! VEZET A KISVÁRDA! Lucas lőtt el 20 méterről egy jobbról visszagurított labdát, és a lapos lövés a lábak között besurrant a bal alsóba. 1–0

38'

Mance és Nikolov összevitatkozott, megragadták egymás mezét, ment az értelmiségi párbeszéd.

35'

Kisvárdán összességében döntetlenre állnak: 3-szor győzött egyik, illetve a másik csapat. A Várkerti Stadionban az egyetlen döntetlen eredmény rögtön elsőre, 2019 októberében, egy fordulatos 3–3 alkalmával alakult ki.

34'

LÉC! Bedi volt aktív, a jobb oldalról betört a tizenhatoson belülre, jó csellel átvette a labdát a bal lábára, és a hosszú fölsőbe csavart volna, ha a léc nem ment.

31'

Camaj bal oldali beadására jó ütemben mozdult Jovicic, aki 6 méterről nem sokkal fejelt mellé.

29'

A szabadrúgásból nem lett semmi.

28'

Szabadrúgáshoz jutott a Kisvárda 25 méterre a zalai kaputól, a tizenhatos bal sarka közeléből.

27'

A felezővonalnál passzolgat a Kisvárda percek óta, egyelőre esélye sincs helyzetbe kerülni.

21'

Egyelőre elég alacsony színvonalú a találkozó, sok a hiba, helyzetek nincsenek.

16'

Mindkét csapat pályára lépett hétközben, a Magyar Kupában. A Kisvárda továbbjutott, a ZTE kiesett.

15'

Érdekesség, hogy a legutóbbi 4 egymás elleni meccsükön az aktuális házigazda mindig gólképtelen maradt. Ebben a kiírásban csupa vendéggyőzelem született: Zalában 2–0-ra a Várda, Szabolcsban 1–0-ra a ZTE nyert.

11'

Bedi indult meg előre, jobbra játszott Szendreihez, majd a visszakapott labdát Mance felé ívelte a tizenhatoson belülre. A horvát támadóról két védő is lepattant, de a fejese rossz volt.

7'

2019 óta 14-szer meccseltek az NB I-ben, és a párharcban egyértelműen a szabolcsiak az eredményesebbek: a mérleg 6 várdai győzelem, 5 iksz és 3 zalai siker.

3'

Mance indult meg a hazai kapu felé, de szabálytalanul tette, szabadrúgás kifelé.

Meccs indítása

Elkezdődött a találkozó, a Kisvárda tiszta pirosban, a ZTE tiszta feketében játszik.

Szeretettel köszöntjük kedves olvasóinkat! Hamarosan kezdődik Kisvárdán a Kisvárda–ZTE mérkőzés a labdarúgó NB I. 23. fordulójából. Tartsanak velünk!