A Magyar Labdarúgó-szövetség elnökségének alakuló ülését követő sajtótájékoztatón Csányi Sándor elnök bejelentette: Berzi Sándor lett az MLSZ alelnöke és egyben a nemzetközi igazgatója. A főtitkári poszton Vági Márton váltja Róka Gézát, aki főtitkár-helyettesként folytatja munkáját.
Legfrissebb hírek

Folytatjuk!
Foci vb 2026
34 perce
Ezek is érdekelhetik


