Gyász: Varga lett volna az MU-Bayern helyszíni szakkommentátora

Vágólapra másolva!
2010.04.09. 22:27
Címkék
A Digisport megbízott szerkesztője elmondta: Varga Zoltán lett volna a Manchester United–Bayern München Bajnokok Ligája-visszavágó mérkőzés helyszíni szakkommentátora. A 65 éves korában elhunyt legenda azonban a lánya miatt – aki csak ritkán tartózkodik Magyarországon – csak a stúdióban elemezte az összecsapást.

„Varga Zoltán lett volna a Manchester United–Bayern München mérkőzés helyszíni szakkommentátora, de kérte, hogy mégse őt alkalmazzuk Angliában, mert a lánya hétfőn érkezett Magyarországra, és nagyon ritkán tudnak találkozni. Ma vitte ki őt a repülőtérre, majd elment a baráti társaságával futballozni" – tájékoztatott Lózs István, a Digisport megbízott szerkesztője.

Varga Zoltán Zuglóban, a Kövér Lajos utcai pályán játék közben esett össze, a helyszínre kiérkező mentők már nem tudtak rajta segíteni.

 

Legfrissebb hírek

Férfi kézi Eb: Svájc–Magyarország középdöntő

Kézilabda
26 perce

Végig vezetett, s legyőzte Izlandot Horvátország a férfi kézi Eb-n

Kézilabda
49 perce

Tibolya Péter: Nincs olyan, hogy megérkeztünk

Utánpótlássport
1 órája

Az ETO nemet mondott az FTC ajánlataira, hogy versenyben lehessen a bajnoki címért

Labdarúgó NB I
1 órája

Férfi vízilabda Eb: Görögország–Magyarország elődöntő

Vízilabda
1 órája

Arne Slot: Várhatóan nem igazol januárban a Liverpool

Angol labdarúgás
1 órája

Dupla Tízes: öt edző, akit megnéznénk a Real Madrid kispadján Xabi Alonso utódjaként

Spanyol labdarúgás
1 órája

Hiába lőtt gólt Koszta Márk, kikapott a kiesőjelölttől a Hapoel Petah-Tikva

Légiósok
2 órája
Ezek is érdekelhetik