Rósa: Nagy volt az iram, néha bírtam, néha nem

2005.12.05. 17:47
Címkék
Gyepes Gábor kölcsönadási szerződésének meghosszabbításáról, esetleg  az angol másodosztályú klub opciós jogának érvényesítése esetén  megvételéről tárgyal majd szerdán Angliában a védő menedzsere, Vladan Filipovics. Dolgát ezzel azonban még nem végzi az üzletember, ugyanis másik patronáltja, Rósa Dénes is az angol klubnál edz, a válogatott középpályást három napig tesztelik az angolok.
Rósa Dénes túl van az első edzésen a Wolverhamptonnál
Rósa Dénes túl van az első edzésen a Wolverhamptonnál
Rósa Dénes túl van az első edzésen a Wolverhamptonnál
Rósa Dénes túl van az első edzésen a Wolverhamptonnál
"Vladan kedden jön, szerdán ül le tárgyalni a klub vezetőivel" - mondta a Nemzeti Sport Online megkeresésére Gyepes Gábor.

"Úgy tudom, a klubnál a héten le akarják zárni az ügyemet. Menedzserem angliai partnerén keresztül – ő állandóan érdeklődik a klubvezetőknél rólam – azt a visszajelzést kaptam, hogy elégedettek velem. Az újságokban is jó kritikákat kapok, és már arról is írtak itt kint, hogy a klubnál hosszú távra terveznek velem."

De vajon milyen hosszú távra tervez a Wolverhamptonnál a ferencvárosi nevelésű futballista?

"Jól érzem magam, amit pályafutásom elején elterveztem, éppen ott tartok a képzeletbeli ranglétrán, ahol szeretnék – folytatta Gyepes. – A hároméves szerződés nekem is megfelelne, látok arra esélyt, hogy idővel élvonalba is feljussunk, és ott állandó játéklehetőséget kapjak."

"Nem ugródeszkának tekintettem az eddig eltelt időszakot és a klubot, különben sem vagyok egy vándormadár. Négy hónapja vagyok kint, kezd kialakulni az itteni életem, a csapatban elfogadtak. Bár légiósként talán könnyebb lépni, váltani, ha eljön az ideje, de még itt is bőven fejlődhetek, aztán meg bármi megtörténhet…"

Az első edzésén van túl az angol klub újabb magyar, ráadásul ferencvárosi kiszemeltje, Rósa Dénes. Ügyében szerdán ugyancsak Filipovics ül tárgyalóasztalhoz.

"Még nem volt semmilyen beszélgetés – kezdte Rósa Dénes -, épp csak bejöttünk az edzésről. Tudtommal csak tréningeken veszek részt, edzőmérkőzés nem lesz."

"Mindenesetre szerdán, a megbeszélés után okosabb leszek. Addig csinálom edzésen, amit kérnek. Az első tréningen azt kaptam, amit vártam, nagy iramot, amit próbáltam felvenni. Néha bírtam, néha nem."

"Tegnap még bajnokit játszottam a Fradiban, plusz az utazás, elég fáradtnak érzem magam – magyarázta a válogatott játékos. – Nem a legszerencsésebb így próbajátékon részt venni, de így adódott, meg kellet ragadnom a lehetőséget. Remélem, ezt is mérlegre teszik az angol klubvezetők, amikor tárgyalnak rólam. Holnap már szeretnék fitten érkezni a gyakorlásra."
Legfrissebb hírek

Márton Viviana vezeti a tekvandósok friss világranglistáját és olimpiai rangsorát

Egyéb egyéni
6 perce

„A mi ellenfelünk Marokkó, nem a játékvezető” – Didier Deschamps

Foci vb 2026
6 perce

Egyhangú csapatdöntés – ezért költöztek új szállodába a norvégok

Foci vb 2026
13 perce

Csak egy csapat szerzett gólt a Kl-selejtező szerdai játéknapján

Európa-konferencialiga
16 perce

Összeesküvés-elméletek szerint Argentína világbajnoki címe biztosra vehető

Foci vb 2026
25 perce

Kinevezték az új mexikói szövetségi kapitányt – hivatalos

Foci vb 2026
40 perce

Megműtötték az ünneplés közben megsérülő angol játékost

Foci vb 2026
42 perce

Megtette az első lépést a Kajrat Almati az újabb BL-főtáblás szereplés felé

Bajnokok Ligája
49 perce
Ezek is érdekelhetik