London 2012: a vb-címvédővel egy futamban az evezős duó

MTI MTIMTI MTI
2012.07.26. 19:41
A világbajnoki címvédő új-zélandi egységgel került egy előfutamba a kormányos nélküli kettesben érdekelt Simon Béla, Széll Domonkos evezős duó, amely szombaton mutatkozik be a londoni olimpián.

Az Eric Murray, Hamish Bond páros mellett egy-egy francia, lengyel és szerb egység lesz a magyarok riválisa 13 órától. Az előfutamból az első három jut a középdöntőbe, a többiek a reményfutamban folytathatják.

A könnyűsúlyú kétpárevezősök között vízre szálló Hirling Zsolt, Varga Tamás duó vasárnap 12.30 órakor debütál az Eton Dorney központban. Dán, görög, kubai és norvég ellenféllel küzdenek majd az előfutamban, s az első kettő között kell célba érniük a középdöntőbe kerüléshez.

Legfrissebb hírek

London 2012: elvették Gulijeva ezüstjét is, megint új sorrend a 800 méteren

Atlétika
2026.06.23. 18:37

Elképesztő látvány, norvég megszállás: ezrek eveznek a Times Square-en – videó

Foci vb 2026
2026.06.22. 09:48

Evezés: vegyes érzések az U19-es Eb után

Utánpótlássport
2026.05.27. 09:05

Evezés: ötödik helyek az U19-es Európa-bajnokságról

Utánpótlássport
2026.05.24. 19:30

Evezés: nyolc magyar indulóval kezdődik az U19-es Eb

Utánpótlássport
2026.05.22. 09:06

Los Angeles 2028: mindkét evezős számban indulna Pétervári-Molnár Bendegúz

Egyéb egyéni
2026.04.21. 12:30

Az evezés szabadsága – Csillag Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
2026.04.20. 23:45

Simon Béla a magyar evezősválogatott szövetségi kapitánya

Egyéb egyéni
2026.03.09. 17:16
Ezek is érdekelhetik