Torghelle Sándor pénteken írhat alá a Fortunához

Vágólapra másolva!
2010.04.20. 17:11
null
Torghelle Sándor (balra) Düsseldorfban köthet ki (fotó: Imago)
Címkék
Reggel beszámoltunk róla, hogy német sajtóhírek szerint az Augsburg csatára, Torghelle Sándor tárgyalt a Fortuna Düsseldorf vezetőivel, és ezt megkeresésünkre a játékos menedzsere is megerősítette. Vörösbaranyi József elmondta, négy ajánlatot kapott a válogatott támadó, aki várhatóan még a héten eldönti, melyiket választja.

A kölni Express szerint a Bundesliga 2.-ben 4. helyen álló Fortuna már egy ideje kapcsolatban áll a szezon során hét gólt szerző Torghellével, aki járt is terepszemlén Düsseldorfban, és tárgyalt a helyi vezetőkkel. Ezt a játékos egyik menedzsere, Vörösbaranyi József is megerősítette.

„Torghelle valóban tárgyalt Düsseldorfban, korrekt ajánlatot kapott, és mivel egy nagy múltú, remek csapatról van szó, én jó döntésnek tartanám, ha elfogadná a Fortuna által kínált szerződést, de van három másik ajánlata is. Rajta múlik, hogy melyiket választja. Abban maradtunk, hogy péntekig dönt a jövőjéről" – nyilatkozta Vörösbaranyi József.

A 27 éves csatárnak Augsburgban lejár a szerződése, így csak vele kell megállapodnia a kérőknek, klubjánál nem is marasztalják.

Német sajtóhírek szerint Torghellét az Augsburg vezetőedzője, Jos Luhukay már fel is mentette az edzések látogatása alól. Vörösbaranyi József ezzel kapcsolatban csak annyit mondott, hogy a támadó továbbra is Bundesliga 2.-ben harmadik, osztályozós helyen álló csapattal készül, részt vesz az edzéseken, és mindent megtesz azért, hogy feljutáshoz segítse a Szabics Imrét is soraiban tudó gárdát.

Legfrissebb hírek

Női kosár Euroliga: a DVTK-s Kathryn Westbeld egyszerűen csak boldog

Kosárlabda
20 perce

Szoboszlai Dominik a Liverpoolban is csapatkapitány lehet

Légiósok
32 perce

A korábbi magyar kapitány ismét viharos körülmények között távozott, ezúttal a Csíkszeredát hagyta ott

Jégkorong
41 perce

Felejthető találkozón növelte győzelmi sorozatát a Denver – videó

Amerikai sportok
1 órája

A formaidőzítést is tesztelik puskásaink a vb-n

Egyéb egyéni
1 órája

Hős lett a Puskás kapusa: három tizenegyest védett az ifi BL-mérkőzésen Bozó Mirkó

Labdarúgó NB I
1 órája

A harmadik helyen áll a Pavlova, Sviatchenko páros a rövidprogram után Oszakában a műkorcsolya GP-n

Téli sportok
1 órája

Női kézi: néhány nappal az érdi vereség után kirúgta edzőjét az FTC BL-ellenfele

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik