NB II: csupaszív vezetőjét gyászolja az SZTK
A labdarúgó NB II-ben szereplő SZTK-Erima a hivatalos honlapján tudatta: életének 70. évében, súlyos betegséget követően elhunytTóth Zsámboki Sándor, a szigetszentmiklósiak volt klubvezetője.
Tóth Zsámboki Sándor közel tíz évig volt az SZTK vezetője, a klub az irányítása mellett került fel a megyei I. osztályból az NB II-be. Temetése 2014. január 10-én (péntek) 13 órakor lesz a szigetszentmiklósi temetőben.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik





